Březen 2013

Jídelníček - 31.3.2013

31. března 2013 v 17:19 | Misterioa |  Jídelníček
Nakonec jsme na narozeniny bratranců nejeli, neboť nám nešlo nastartovat auto, tak jsme zůstali doma. Včerejšek byl úžasný, je mi jasné, že jsem po včerejšku přibrala, tak se radši ani nedívám na váhu a podívám se tam až zítra. Jinak, dnešní jídleníček je... úžasný? Ne, to asi ne. Nemám vůbec hlad, takže to taky tak vypadá. Jsem ještě přežraná asi ze včerejška, haha. Nebudu tady psát jídelníček ze včerejška, neboť si to nepamatuju a míchala jsem toho hodně a taky by mě to ani nebavilo vypisovat.

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: Okurek
Večeře: -

Pití: 1l čaje, 0,5 sodastream, alkohol

Pohyb: Jillian Michaels 30 Day Shred - Level 2
25 minut procházka se psem

Váha: -

Jídelníček - 29.3.2013

29. března 2013 v 18:34 | Misterioa |  Jídelníček
Tak jo, váha kupodivu klesla, což jsem opravdu ráda! :) Dopoledne jsem se stavila u babičky a prostě jsem musela ochutnat její pomazánku, jinak bych asi na svačinu neměla nic. :) Zítra jdu na párty - prvně ke kamarádce slavit osmnáctiny a pak do klubu, tak počítám, že po tom přiberu (alkohol + jídlo). Doufám ale, že ne moc, protože se budu hlídat. Ale ještě jedeme k babičce na oběd, takže mě zítřejší oběd nemine a v neděli jedu zase na narozeniny bratranců, ale to snad nebudu moc jíst. Něco si dám, ale nepřežeru se jak prase. Jinak, nevím, jestli tady dám o víkendu jídelníček, neboť dneska přijela sestra s přítelem a já se na počítatč skoro nedostanu, tak se kdyžtak ozvu až v pondělí, nebo v úterý.

Snídaně: Bageta s domácí pomazánkou + okurek
Svačina: Bageta s rybí pomazánkou (dělala babička)
Oběd: Mozzarella
Svačina: -
Večeře: -

Pití: 2l čaje

Pohyb: Jillian Michaels 30 Day Shred - Level 2
25 minut procházka se psem

Váha: 78,9 kg

Jídelníček - 28.3.2013

28. března 2013 v 19:11 | Misterioa |  Jídelníček
Opravdu nevím, co dělám špatně, váha opět stoupla a radši ji sem nebudu dávat, protože to je hrůza! Já jenom, jak jsem to ráno viděla tak povídám: "What the fuck?" Děs, děs. Opavdu doufám v to, že zítra tam bude to číslo menší! Já totiž asi jinak přestávám žrát... jo, jsem netrpělivá, ale to už jsem psala, a když vidím, že to jde nahoru než dolů tak se mi chce brečet.

Snídaně: Bageta s domácí pomazánkou
Svačina: -
Oběd: Jogurt
Svačina: -
Večeře: Bageta s domácí pomazánkou

Pití: 1l čaje

Pohyb: Jillian Michaels 30 Day Shred - Level 2
10 minut rotoped
30 minut procházka se psem

Váha: -

Jídelníček - 27.3.2013

27. března 2013 v 21:05 | Misterioa |  Jídelníček
Než aby šla váha dolů, jde nahoru :-/ doufám, že zítra to už bude menší číslo. :) Jsem celkem spokojená, až na to pití, ale do školy jsem si musela něco koupit v bufetě a tam nic neslazeného nemají :-/ tak jsem si koupila citrónovou ondrášovku. Zítra prázdniny, tak si dopoledne máknu na rotopedě a odpoledne Jillian. :)

Snídaně: Chleba s rajčetem
Svačina: -
Oběd: Bramborový guláš
Svačina: -
Večeře: bageta s domácí pomazánkou

Pití: 1,5l ondrášovky citrón, 0,5l sodastream

Pohyb: Jillian Michaels 30 Day Shred - Level 2

Váha: 79,2 kg

Jídelníček - 26.3.2013

26. března 2013 v 19:38 | Misterioa |  Jídelníček
Dneska se mi to moc nelíbí. Pohybu je málo, ale od zítřka jedu zase Jillian. A taky ta buchta se mi moc nelíbí. Měla jsem tři kousky, ale nejspíš si jí zítra nedám, neboť mi buchta moc nechutnala. A taky ta 3bitka, ale tu jsem si prostě nemohla odpustit :X... zítra se ale už polepším!

Snídaně: Chleba s vejcem
Svačina: -
Oběd: Bramborový guláš
Svačina: 3 kousky buchty, 3bit
Večeře: -

Pití: 1l čaje

Pohyb: 50 sedy-lehy

Váha: 78,9 kg

Jídelníček - 25.3.2013

25. března 2013 v 19:48 | Misterioa |  Jídelníček
Tak jsem tady s mým prvním jídelníčkem. Abych pravdu řekla, jsem celkem spokojená.

Snídaně: Kaiserka + sýrová pomazánka
Svačina: Banán
Oběd: Trochu polívky
Svačina: -
Večeře: Tmavé pečivo a půlka okurku

Pití: 1l Sodastream, 1l neslazeného čaje

Pohyb: 30 minut Jillian Michaels 30 Day Shred - Level 2
15 minut rotoped

Váha: 78,8 kg

Zdravím

24. března 2013 v 20:31 | Misterioa |  Deník
Ahoj, nevím, jak mám začít. Tento blog jsem si založila proto, abych konečně zhubla. Budu si zde psát své jídelníčky a nějaké zápisky. Hodlám hubnout tak, že nebudu moc jíst a budu sportovat. Je to tím, že když nevidím brzo výsledky, vykašlu se na to. Pokud se někomu tento způsob nelíbí, může dát křížek a dál sem nechodit. Stejně to bude blog spíše pro mě.

Od zítřka tady začnu přidávat jídelníček, co jsem za den snědla. Věřte mi, opravdu potřebuju zhubnout, stačí když se podíváte na mou váhu v menu. Fuj, fuj. Mimochodem, nejsem anorektička a nikdy anorektička nebudu!!! Tak jo, to asi na úvod stačí. Ozvu se zítra se svým jídelníčkem.