Přijímačky, Nepřijatá, Jídelníček...

25. dubna 2013 v 18:31 | Misterioa |  Deník
Prvně bych se asi chtěla omluvit, že jsem se včera neozvala. Včera jsem se dostala na počítač asi tak na čtvrt hodiny a to jsem tak akorát odepsala všem na facebooku, protože jsem měla hodně nepřečtených zpráv. Nechci sem psát velké slohy, takže to nějak shrnu. (Stejně to bude sloh.) :D Mimochodem, článek s během napíšu asi o víkendu, sestra by měla odjet k příteli, takže budu mít na to čas a klid.

Abych řekla pravdu, absolutně jsem nebyla nervózní. V pondělí jsem šla na první školu - cestovní ruch. Do třídy jsem přišla mezi posledními a kdyby ty pohledy od holek mohly zabíjet, jsem mrtvá. Dívaly se na mě, jako kdyby se ptaly: "Co tady, proboha, chceš?" Ale neřešila jsem to a sedla si hned do první lavice u dveří, protože tam to bylo z těch volných míst nejlepší.
Matika byla těžká, o přestávce jsem sice měla v tašce čokoládu, ale nedala jsem si jí (dala jsem se jí odpoledne s kamarádkou). Čeština byla o něco lepší, už jen to, že píšu příběhy, tak nějak vím pravopis, čárky atd.

Jelikož mám kamarádkou ve městě, kde jsem zkoušky dělala (taky jsem u ní z neděle na pondělí a z pondělí na úterý přespala, to je ta dcera od té tety). Ta kamarádka mi řekla, že tam jdou samé namyšlené holky, což jsem řekla, že mi to radši vůbec říkat neměla, ale hlásila se tam i její kamarádka, tak jsme se hned seznámily.

V úterý jsem šla na druhou školu do toho a samého města, akorát na jinou školu - pedagogickou. Byl to takový záchranný bod, kdyby cestovka nevyšla. Opět jsem psala matematiku a češtinu + jsem musela číst nějakou pohádku, která byla hrůzostrašná, opravdu. :D Kluk, jménem Kryštůfek si vlezl do mixéru, maminka to nevěděla, zapnula mixér a z Kryštůfka byl dort. :D

Včera jsem pořád ve škole - když jsem se dostala na hodinu v počítačových učebnách - sledovala stránky škol. Jako první jsem se dozvěděla pedagogickou. Víte, po celou dobu jsem nebyla nervózní, ale teď, když jsem zadávala svůj kód a datum narození, byla jsem nervózní a zvědavá, ale přečetla jsem si, že jsem přijatá nebyla. Takže jsem si už v duchu říkala, že mě nevezmou ani na cestovku, že budu muset dát odvolání na pedagogickou, protože jsem kritéria splnila, ale nevešla jsem se do počtu. Ale dál jsem byla v klidu, přece jen, byla tu ještě cestovka na kterou jsem chtěla víc.

A doma jsem se dozvěděla výsledky i na cestovní ruch. Napsat svůj kód, své inicály a pak se dozvědět, zda jsem přijatá, nebo ne. Štěstí asi stálo při mně a já se tam dostala! Ani nevíte, jakou radost jsem měla. Četla jsem si to několikrát, klepala se a byla šťastná. Takže jsem se i tento týden vykašlala na keramiku a šla s kamarádkou ven a pak na brusle.

Dneska jsem byla na bruslích i na kole. Svůj pohyb hodnotím kladně, i u kamarádky to nebylo špatné. Byly jsme venku asi tak od čtyř do půl deváté a prošly celé město, haha. :D Jídelníček si myslím, že byl taky fajn, vlastně jsem nemohla nějak moc odmítat, ale kamarádčina rodina jí převážně zdravě, takže aspoň jedno plus. Ale i tak jsem se dostala na váhu 78 kg, takže si dám asi jeden den hladovku a zase ode dneška najíždím na můj starý režim. To je zatím důvod, proč nechci jíst zdravě, trvalo by to pomalu a možná bych i přibrala. Až budu mít optimální váhu, začnu jíst zdravě a počítám s tím, že něco přiberu, ale nebude to určitě hodně.

Jídelníček přidám asi večer, nebo zítra dopoledne, teď vás oběhnu. Jinak, mám na vás otázku. Momentálně s mámou řešíme, kam mám jít. Jestli na intr, nebo k tetě. Já bych možná šla radši k tetě bydlet, protože bych měla víc "volnosti", ale třeba babička s dědou si myslí, že se budu mít dobře na intru, co byste mi poradili vy? Já sice dám na sebe, rozhodnu se podle sebe, ale chtěla bych slyšet váš názor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Moustache Mrs.Moustache | Web | 25. dubna 2013 v 18:53 | Reagovat

Ta pohádka panebože :D :D :D
Gratuluji k přijetí na cestovku :)
Taky jsem dřív chodila na keramiku :)
Věř mi,že zdravým stylem nepřibereš ;)
S tím intrem...nevím jaký máš vztah s tetou,jestli dobrý,nebo skvělý,ale docela bych se bála abych se tam s ní nechytla,pak bych se cítila blbě...ale zase by jsi tam měla větší volnost než na intru,to jo :)
Přeji hodně štěstí v hubnutí :)

2 Butterfly90 Butterfly90 | Web | 25. dubna 2013 v 19:01 | Reagovat

Gratuluju Zlatíčko, jsem ráda, že ses dostala. :-) Mám radost i za tebe... :-)

3 afr0dita afr0dita | Web | 26. dubna 2013 v 9:18 | Reagovat

Jsem moc ráda za Tebe, že si se dostala na svou vysněnou školu :) Ale já Ti věřila, už podle toho jak píšeš, jde vidět, že něco v hlavě máš :)
Jestli půjdeš na intr nebo ne se musíš rozhodnout sama. Co Tobě bude vyhovovat lépe. Zhodnoť si všechna pro a proti. Škola bude mít 4 roky, ne? Tak můžeš zkusit jeden rok tak a jeden tak a pak uvidíš :) Jinak podle mě by ses měla lépe u tety.

4 gabien gabien | Web | 26. dubna 2013 v 9:20 | Reagovat

Super, že jsi se dostala. Gratuluju!!! Počítej s tím, že když půjdeš k tetě, že se ty vztahy ať chceš nebo ne časem přiostří. Na intru je přísnější režim a můžeš si tam najít super kámošky ale taky narazit na namyšlený krávy. Je to těžký rozhodování a musíš si to v sobě probrat sama.

5 F.S.P F.S.P | Web | 26. dubna 2013 v 10:04 | Reagovat

Gratuluji,také jsem se dostala :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama