Uplynulé dny

19. dubna 2013 v 16:52 | Misterioa |  Deník
Tento článek píšu už po druhé, takže ten dlouhý článek zkrátím, protože ho nechci psát znovu.

Neozvala jsem se z jednoho prostého důvodu - neměla jsem čas. Včera jsem se vybodla na keramiku a na gympl a řekla si, že zůstanu doma. Řekla jsem si, že nepůjdu ani běhat, protože mé nohy volaly o odpočinek, ale když se blížil čas běhání, prostě jsem se oblékla a šla běhat. Běhání jsem si oblíbila, hrozně moc. Nohy mě dokonce z toho běhání přestaly bolet, jde jenom o to si na ten běh zvyknout a dneska už to je v pohodě, necítím žádnou bolest.

Včera jsme se celá rodina "skvěle" pohádali. Dokážete si představit, že po sobě řvou 4 osoby? Tak takhle to u nás vypadalo včera a předevčírem a další minulé dny. Jak řekl táta, hádáme se každý den, což je, dalo by se říct, pravda. Ale sestra dneska odjela za přítelem, tak je ticho.

A dneska svou nenávist věnuji svému třídnímu učiteli, který je ještě větší kterén, než jsem si myslela. Věděla jsem už od 6.třídy, že s ním budu mít problémy, ale nečekala jsem, že budou tak velké a já ho budu ze srdce nenávidět. Mamce jsem dneska říkala, že nepojedu na výlet a ona, kam jedeme, tak říkám, že nevím, ale nemám náladu poslouchat čtyřiadvacet hodin tři, nebo čtyři dny jeho kecy. A máma mi jenom řekla, že dobře dělám. A tak dál povídám, že v úterý jsou třídní schůzky, ale že tam nemusí chodit, protože se jí určitě nechce dívat na ksich třídního. A ona řekla, že mám pravdu. Jo, vážně ho nesnášíme!

Ale dneska mě třídní dokonale vytočil. Co opravdu nesnáším je to, když mi někdo křivdí. Říká mi, že jsem udělala/dělám něco, co není pravda. Za to jsem schopná se do krve pohádat jako jsem to udělala minule se sestrou. Jenže s ním to nemá cenu se hádat, protože si bude pořád říkat svou a já bych si vysloužila poznámku nebo něco podobného. Ale jak jsem si řekla, přetrpím základku do června a pak jí ukážu své záda. Opravdu se těším, až ze základky vypadnu.

No nic, večer napíšu svůj jídelníček. Za ty dva dny se mi ho už nechce psát, ale snažila jsem se držet a vy se držte taky. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 afr0dita afr0dita | Web | 19. dubna 2013 v 21:15 | Reagovat

S tím učitelem mě to moc mrzí. Ale věř mi, že na každé škole se najde minimálně jeden takový blbec. Já jsem zatím všechno prošla v klidu, nikdy jsem neměla s žádným učitelem problém. Ale spousta spolužáků ano. To už nějak přetrpíš a snad na střední chytneš lepšího! Ani se Ti nedivím, že jsi neměla (a nemáš) náladu. Jinak, chci se Tě zeptat na ten běh. Já nejsem zvyklá běhat. Vůbec. Naposledy jsem běžela asi před pěti lety v prváku na gymplu. Proto vím, že nevydržím ani chvíli běžet. Jak dlouho běžíš v kuse? Dáváš si pauzy? Jak ten Tvůj běh vypadá? Kdyby se Ti chtělo, můžeš o tom napsat krátký článek. Já bych ho určitě ocenila :) I spousta dalších určitě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama