Květen 2013

Paříž (Zážitky, Fotky)

31. května 2013 v 21:54 | Misterioa |  Deník
Zdravím vás, včera jsem přijela domů z Paříže. Bylo to úžasné a nezapomenutelné, do toho města jsem se zamilovala a málem jsem odjezd obrečela, jak jsem tam ještě chtěla zůstat. Přivezla jsem si spoustu zážitků. Napíšu tady takový souhrn, co se vše dělo, protože se z toho potřebuju vypsat. Přidávám i nějaké fotky, ale nebudu na nich já, pořád si chci zachovat nějakou anonymitu.

Thinspo #2

27. května 2013 v 5:00 | Misterioa |  Thinspo

Paříž

25. května 2013 v 15:49 | Misterioa |  Deník
Můžu vám říct, tak utahaná jsem snad ještě nebyla. Včera jsem si šla dokoupit poslední věci, dneska si koupila kredit, sbalila si věci (přes hádek mámy, proč is tahám toto a toto...), upekla buchtu, šneky (na cestu, stejně to jíst moc nebudu, já si to odpustím, ale sestra a její přítel) a konečně odpočívám.

Chtěla bych se s vámi rozloučit, zítra odjíždíme a přijedu ve čtvrtek večer, takže se tady objevím v pátek. Přednastavila jsem jeden článek, zkusím ještě něco přednstavit, ale myslím, že to tady bez článků přežijete.

Slibuji a slibuji i sobě, že tam jíst moc nebudu. V hotelu stejně mám zaplacené jen snídaně a zbytek si musíme obstarat sami. Takže se nasnídám a pak si dám něco malého až budu mít hlad. Ani nevíte, jak se tam těším. Už ať jen výjde pěkné počasí.

Hrozně se těším na Eiffelovu věž, Louvre... pojedeme lodí po řece Seině, pojedeme metrem a tak dál. Fakt se tam těším, musím hlídat hlavně peníze ať si můžu něco koupit, haha. Tak já jdu, jdu si postahovat seriál Jak jsem poznal vaši matku, jdu si stáhnout do mobilu písničky a v pátek se budu hlásit, jak jsem celý výlet prožila.


Jídelníček - 23.5.2013

23. května 2013 v 17:49 | Misterioa |  Jídelníček
Tak jsem se dneska krásně vyhnula obědu... máma šla na odpolední, napsala vzkaz, že sestra má jít na oběd k babičce a pokud chci, můžu jít taky, jelikož mi svíčková nechutná (možná tak od druhé babičky, máma ani tato babička to neumí - teda, všem chutná, jen mně ne:D) tak jsem nikam nešla. A máma nevařila - teda, když nepočítám zelí, které je pro tátu. Takže - bez obědu, mohlo by to takhle být víckrát. :)


Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo + tuňáková pomazánka
Oběd: Paprika
Svačina: -
Večeře:-

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 1 hodina tělocviku
20 minut procházka
cvičení

Váha: 74,5 kg

Btw. to jsou ty mé vlasy... na slunci to je modročerné, nevím, ve spodu jde vidět trošku hnědé :-/, ale já hlavně potřebovala dobarvit odrosty..

Jídelníček - 22.5.2013

22. května 2013 v 18:17 | Misterioa |  Jídelníček
Matika za mnou, zítra mi zbývá zeměpis, předat chemii, v pátek test z chemie, matiky a občanky, pak hurá víkend a v neděli do Paříže.
Dneska jsem si šla vytisknout chemii a šla se podívat na džíny. Tak jsem se zase zapotila, nesnáším, když si musím zkoušet x riflí a pak vybírat, znovu skládat a odkládat ty, které mi nejsou a já nevím, co všechno. :D Nakonec jsem vzala červené.
A taky jsem dneska potkala tetu, tak mi říkala, že se zrácím před očima. Tak to potěší.
Za chvilku se jdu barvit, konečně černá, ani nevíte, jak se těším, až se nabarvím. To je poprvé, co se fakt na barvení hrozně těším, až budu mít pořádnou barvu a ne vymytou a hnusnou. Tak pak teda zkusím nějakou fotku mých vlasů vyfotit a dám to sem.

Snídaně: Domácí jablečný závin
Svačina: Chleba se salámem
Oběd: -
Svačina: -
Večeře:-

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 2 km běhu
cvičení

Váha: 74,6 kg

Jídelníček - 21.5.2013

21. května 2013 v 22:03 | Misterioa |  Jídelníček
Dneska jen na rychlovku. Mám se fajn, počasí mě neskutečně štve, protože jsem chtěla jít běhat, ale v dešti to nejde, tak jsem se zaběhala doma - paráda. :D X koleček v obýváku a ložnici. Ale počítala jsem to, změřila si to a uběhla jsem 1,9 km. :)
Zítra píšu opravný test z matiky, snad to zvládnu. :) A už jen tři dny školy. :) Dneska mám dobrou náladu... a s jídelníčkem jsem spokojená. :) Zítra si snad konečně nabarvím vlasy! :) Tak já jdu, zítra se ozvu už pořádně, dneska už nic nestíhám - jdu spát.

Snídaně: -
Svačina: Jogurt
Oběd: Bramborový guláš
Svačina: -
Večeře:-

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 1,9 km běhu
cvičení

Váha: 75,3 kg

Jídelníček - 20.5.2013

20. května 2013 v 14:19 | Misterioa |  Jídelníček
Omlouvám se, že jsem se přes víkend neozvala, ale by tu od sestry přítel, takže napsat něco sem bylo téměř nereálné. Abych pravdu řekla, celkem jsem se v sobotu hlídala. Na hodinu a půl jsem navíc vypadla od babičky a šla vozit bratrance v kočárku... slaďouš to je.
Večer jsem navíc nikam nešla, nebyla nálada, ani chuť, takže mě nějaký alkohol či další jídlo minulo. A neděle? Měla jsem oběd a pár chlebíčků ze soboty... jo, ale je nový týden a já jedu znovu.
Ráno jdu do školy, cestou se snažím uklidnit (brečela jsem doma), ve škole hned říkám třídnímu, že na výlet nejedu, kvůli tomu, že to je před výplatou, že teď nejsou peníze atd. v očích jsem měla slzy, protože jsem byla myšlenkami jinde a on si nejspíš myslel, že to je z toho výletu, že se mi chce z toho brečet. Kupodivu to vzal třídní dobře, nenadával mi, nebo něco podobného, což jsem si myslela, že bude vyvádět...
Teďka jdu vyvenčit psa a pak jdu do města... musím jít vytisknou žádost a ještě se podívat po nějakých džínách. Btw. momentálně se fakt těším, že budu jezdit domů jen na víkendy.

Snídaně: -
Svačina: Chleba se salámem
Oběd: Mozzarella
Svačina: 1 kousek buchty
Večeře:-

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 2 hodiny v tělocviku
3 km procházka
cvičení

Váha: ??

Jídelníček - 17.5.2013

17. května 2013 v 20:10 | Misterioa |  Jídelníček
Tento týden je takový žravý. Nevím, co se mnou je. Pořád mám na něco chuť, ale snažím se držet, zatím jsem neotevřela ani to Toffifee a to jsem nad ním dneska už kolikrát přemýšlela. Ale dopoledne jsem si ve škole v bufetu musela koupit 3bit, kousek jsem dala spolužačce, tak jsem ho aspoň nesnědla celý.
Zítra to bude ale nářez. Babička slaví narozeniny, tak jdeme na oslavu. Žrádlo, žrádlo, žrádlo. Hnus. Nechci jídlo ani vidět, cítím se tak přežraná! A pak jdeme asi se ségrou ke kamarádce posedět a pak opět nejspíš do klubu. Skládáme se na dvě vodky... ale nemám chuť, na nic. Už se těším až budu sedět v autobuse na cestě do Paříže, i když... to bude taky oříšek. Sedím s cizí holkou, viděla jsem jí jednou za život a už mi přišla nesympatická, ale tak... hodím sluchátka do uších a bude klid! (y)
Mám toho hodně do školy. Jelikož nejsem ve škole poslední týden v květnu, musím všechno odevzdat do příštího týdne. Chemii, zeměpis, němčinu... navíc budu psát nejspíš z přírodopisu a musím si opravit matiku. Nechci vědět, co mě dál čeká.
Mimochodem, připadám si jako kdybych byla největší mrcha na světě. Nelíbí se mi ten pocit, ale drží se mě. Možná jsem fakt namyšlená mrcha. Nejhorší na tom všem je, že mi to nikdo neřekl, že bych byla mrcha nebo namyšlená, ale myslím si to sama od sebe. Jsem hrozná!

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo se salámem a paprikou, 3bit
Oběd: Dvě malé misky těstovinového salátu, dvě kolečka salámu
Svačina: -
Večeře: Nevím, co to bylo, ale bylo to malý (dala mi babička na ochutnávku, protože to je až na zítřek ta věc) a myslím, že to nebylo moc tučné

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: Procházka
cvičení

Váha: ??

Jídelníček - 15.5.2013

15. května 2013 v 22:28 | Misterioa |  Jídelníček
Nic nestíhám, odpoledne jsem byla něco pokoupit ve městě se sestrou, byla jsem s kamarádkou na kole, neplánovaně a neumím zeměpis, ze kterého zítra píšu. Dneska jsem měla jít do keramiky, přišla jsem tam a po minutě odešla. Nevím, jak to dál bude s keramikou vypadat, chci to dochodit, i když mě to už nebaví. Btw. modlete se za mě, ať mi přes léto výjde brigáda! Měla bych aspoň nějaké peníze, které nutně potřebuju.
Aaaa... dneska jsem si nestoupla na váhu!! Jo, jo!! Až zítra. :)

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo se salámem
Oběd: Polévka
Svačina: Točená zmrzlina
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje, 1 sklenice mléka

Pohyb: 12 km na kole
Nakupování ve městě

Váha: ??

Jídelníček - 14.5.2013

14. května 2013 v 18:26 | Misterioa |  Jídelníček
Včera večer mě přepadla blbá nálada. Připadala jsem si hrozně tlustá, tlustší, než jsem bývala. Připadalo mi to, jako kdybych měla břicho desetkrát větší. Myslela jsem, že se rozbrečím. A tak jsem se šla večer zvážit. Jsem už na té váze asi fakt závislá, protože jsem to nevydržela a šla se zvážit i dneska ráno, i když jsem si říkala, že se zvážím až ve středu. No, večer mi to ukázalo, že jsem přibrala pouze za ten den 100g. Ale připadala jsem si odporná...
Dneska jsem si počítala peníze... na Paříž, na věci a další. Celkem mazec, mám málo peněz. A dneska jsme se bavili o výletě se školou, i když jsem říkala, že nepojedu, teď nějak nevím... přece jen, je to poslední výlet se třídou. Ale co mě naštvalo bylo to, že se nebudu fotit, protože budu v Paříži, ale tak... něco za něco. A ten výlet zvažuji. Nemáme ani peníze, aby mi máma z fleku dala 700 kč na výlet. Tak jsem se nabídla, že bych si třeba 400 kč zaplatila a ona by mi to doplatila, tak uvidím. Jo, nejsme na tom nejlíp.
Jídelníček nic moc, máma mě dneska hlídala. Včera se mě totiž ptala, co jsem večeřela, tak jsem odpověděla, že jsem měla rajčata a ona se na mě podívala úplně divně. Jako kdyby něco tušila.Teď půjdu ven se psem a pak si asi zacvičím, tak zatím. :)

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo se salámem a cherry rajčatem
Oběd: Polévka, pár šťouchaných brambor
Svačina: Oreo
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: Laura London - 10 Minute Ab Workout
20 minut procházka

Váha: 75,2 kg

Jídelníček - 13.5.2013

13. května 2013 v 14:40 | Misterioa |  Jídelníček
Tak se vám musím s něčím pochlubit.
O velké přestávce sedíme takhle s holkama, kecáme a dojde řeč na rozlučku, jaké boty a šaty si vezmeme na sebe. Jelikož moc šaty nenosím, tak povídám, že si asi půjčím šaty od sestry, ale že to nevím, jestli si je vezmu na 100%, protože mi jsou trochu volnější, protože se mi zmenšily prsa. (A ne, s tímto jsem se vám fakt pochlubit nechtěla, protože když jsem to v sobotu zjistila, měla jsem z toho celý den depku. Prsa byly jediné, co jsem chtěla, aby mi zůstaly v původní velikosti...) no... takže holky se podívaly a říkají: "No ale fakt." Tak jim říkám, ať mi to ani neříkají, protože jsem z toho na nervy. A jedna holka (už ji nenazývám kamarádkou, protože... no to je jedno) mi říká, že jsem se jako celá "zmenšila". Jako, že jsem zhubla, což samozřejmě potěší, že si toho všimnul i někdo, s kým se stýkám skoro denně. Takže mě to zase nakopnulo dál. :)
Včera mi dovezla sestra Toffife, prý to posílá její přítel za to, že jsem mu půjčila peníze. Což, o nic takového jsem nežádala, ale ok. Přece jsem mu půjčila proto, že chci a ne proto, aby mi pak něco kupoval. :D Ale ne, potěšilo mě to. Tak si to nechávám na horší časy, kdy třeba si budu chtít dát jeden košíček. Jinak, zase u nás bylo včera slzavé údolí skrz sestru, achjo, když si představím, jaká byla před dvěmi lety a jaká je teď. Smutné, co z člověká udělá autonehoda, noční epilepsie, psychika a další... jsem z toho špatná. :(
Btw. myslím, že už dnes jíst nebudu, ale kdybych jedla, připíšu to. :)

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo se salámem a sýrem
Oběd: Hříbková polévka
Svačina: -
Večeře: 8 kousků cherry rajčat (přidáno)

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 5 km běh a chůze
2 hodiny v tělocviku
30 minut Jillian Michaels - Banish Fat Boost Metabolism
Laura London - 10 Minute Ab Workout

Váha: 75,7 kg

Jídelníček - 12.5.2013

12. května 2013 v 16:43 | Misterioa |  Jídelníček
Ani nevím, co psát... vtipné. Včera jsem byla u babičky na oběd a pak jsem se chystala na tu oslavu, takže jsem se sem nedostala. Oslava byla... fajn. Teda, občas jsem se tam cítila divně, ale to je fuk. O půl jedné ráno jsme se zbalily od kamarádky, u které jsme byly a šly do klubu. Takže jsme tančily, seděly na schodech (klasika :D) a tak různě, já teda šla domů o půl třetí ráno, protože mě to tam už přestávalo bavit, takžeee, go home. Doma jsem se odlíčila, převlékla a šla spát. Usla jsem snad do minuty a vstávala ve dvanáct. A to jsem si říkala, že musím vstávat brzo, protože mám toho celkem hodně do školy, tak nic.
Nechci vědět, kolik vážím, zvážím se až zítra, teda, celkem jsem se hlídala, ale i tak, kdo ví. Před chvíli jsem přišla od babičky, kde jsem byla s mámou. Babička má totiž narozeniny, vtipné, zase jsem si něco vyslechla, ale už nekomentovat. Jo, možná si říkáte, že si pořád stěžuju, ale tak to není, většinou jsem před kamarády ticho a tady se vypíšu.
Btw. jsem pěkně nachlazená, to mám z toho běhání, jak jsem zpocená a všechno... ale taky to je tím počasím, jak se mění. No, musím to pořádně vyležet ať do Paříže jedu zdravá, zítra máme na gymplu schůzku, co a jak, tak aspoň uvidím, kdo všecho jede.

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: Zapečené těstoviny
Svačina: Paprika
Večeře: -

Pití: 1l čaje, alkohol

Pohyb: Jillian Michaels 30 day shred - Level 3
procházka

Váha: ??

Dlouhý den

10. května 2013 v 21:31 | Misterioa |  Deník
Tak jsem se rozhodla, že dneska nenapíšu jídelníček, ale deník. Nemám sice hrozný jídelníček, ale nějak se mi ho dneska nechce psát. :D Spíš chci napsat, co se tak děje a popsat tady mé nudné pocity. :D Ale ne, snad to zas tak hrozné nebude.

Jakmile jsem včera dopsala článek, z ničeho nic jsem e rozhodla jít běhat a to jsem si říkala, že běhat nepůjdu, protože mě bolel celý člověk. Ale bylo to rozhodnutí z minuty na minutu. Tak jsem se oblékla a vyrazila. Hned ze začátku jsem nemohla, ale i tak jsem doběhla k mému - teď už prvnímu - cíli, k mostu. Dál jsem se nevydala obvyklou cestou, ale z sekundy na sekundu jsem se rozhodla, že poběžím "lesní" cestou. Prostě ne po asfaltu, ale po hlíně, která byla upravená.

Potkala jsem srnku, která se mě lekla tak utekla do lesa a taky jsem potkala zajíce, který se mě taky lekl a utekl. Ale nevadí, vychutnávala jsem si lesní krajinu, kterou miluju, nedívala se na "cestu" a najednou jsem ležela na zemi. Zakopla jsem a spadla.

Jo, hned jsem se začala prohledávat, jestli někde něco nemám - odneslo to pravé koleno, malá dírka na obou rukách, lehce levé koleno. Jelikož byl poblíž potok, umyla jsem si špinavé tříčtvrťáky, ruce a běžela jsem dál. Opravdu nevím, proč jsem si z toho nic nedělala. Když už jsem nemohla, otočila jsem se a běžela nazpátek. Koleno štípalo, tak jsem to kombinovala s chůzi. A taky jsem cestou nazpátek vymýšlela výmluvu na to, jak jsem spadla a kde jsem spadla. Nemohla jsem mámě říct, že jsem běžela mimo civilizaci. A taky jsem si říkala, že mám štěstí, protože jsem si třeba mohla vyrazit dech, nebo něco...

Máma se teda nějak nevyptávala, já ji jen řekla, že jsem spadla. Koleno mám teda brutálně červené, je spálené a odřené, ale v pohodě.

A dnešní den - h.r.ů.z.a !! Vše to začalo úplně pitomostí, kterou sem nebudu psát. Já samozřejmě v návalu zlosti napsala mámě sms, která byla v práci. Ani nechci vědět, jak se tvářila, když si jí četla, ale tak... jí se ta sms až tak netýkala, spíš mého taty, který pracuje s ní.
No... jelikož jsem nešla dneska do školy, ale šla jsem pomáhat s okresním kole ve sportu, zapisovala jsem jak minule medicimbál. Přijely i různé školy a můžu vám říct, jednoho toho staršího chlapa z té jedné školy jsem chtěla odkopnout na Mars. Chápete - soutěžilo se v švihadlu, kliky, medicimbál... a oni si VŠECHNO donesli! Žíněnky, medicimbály, švihadla, houbičky!!! Dokonce i měřítko, které je podle něho to nejlepší, ale byl to kus papíru a jak foukalo, prostě se to pořád natahovalo, takže i přes jeho protesty jsme to odstranili a dali tam to naše, které drželo! Já úplně na kamrádku: "Dělají si prdel? To si jako myslí, že nemáme medicimbály nebo švihadla? Vždyť švihadlo jako švihadlo."
Řev uječených děcek nemusím komentovat, stáli mi za prdelí a já pořádně neslyšela výsledky, takže jsem se několikrát musela ptát a domů jsem odešla po dvanácté. Hou, hou!!

Odpoledne jsem potkala kamarádku/spolužačku, má úplně božího bratra!! Takový malý cukrouš.
Btw. z toho slunka mě bolí úplně hlava a jsem spálená! Ještě jsem byla asi hodinu a půl na balkóně a přemýšlela nad tím, že napíšu knížku. Měla jsem záblesky děje, ale tam jsem to domyslela a hou, snad se ještě dneska dostanu k psaní. Tak já letím, chci psát a ještě vás oběhnu. :)

Jídelníček - 9.5.2013

9. května 2013 v 17:36 | Misterioa |  Jídelníček
Včera jsem absolutně nestíhala se ozvat. Navíc jsem se zase "pohádala" se sestrou a sestra se pohádala s mámou. Fakt jsem ráda, že tyto hádky s mámou jdou celkem mimo mě, taky se sice občas chytnem, ale ne tolik. A včera jsem nemohla spát, tak jsem si udělala "plán" kolik musím zhubnout minimálně do určitého dne, tak snad se mi to povede. Btw. v sobotu jdu na párty. Kamarádka slavila dvacet tak se to oslaví a pak se jde do klubu. Budu se krotit jak s jídlem, tak i s alkoholem. Stejně nemám na nějaké drinky do klubu peníze, ale nevadí mi to. A dneska jsem se nevážila, včera jsem se teda zvážit musela, ale měla jsem 75,8 kg! Nádhera, snad bude zítra i to číslo menší, ale nevím, nevím, včera jsem měla hrozné chutě, že jsem si koupila perníčky. :(

Snídaně: -
Svačina: Jogurt
Oběd: Polévka, bram. kaše a kousek masa
Svačina: -
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: Jillian Michaels 30 day shred - Level 3
70 dřepů
60 sedy-lehy

Váha: ??

Mé míry - 7.5.2013

7. května 2013 v 18:37 | Misterioa |  Mé míry
So... tak jsem se dneska zase změřila... no, nejde říct, že bych byla nadšená, ale aspoň něco. :) Btw. dneska mi má váha ukázala 76,5 kg a zvážím se asi až v pátek, chci to vážení omezit, tak uvidím, jak se mi to zase podaří, nevážit se. Jinak, odhodlala jsem se přidat i fotku!! Myslím, že tam něco jde vidět a omluvte kvalitu poslední fotky, prostě mi to fotila rozmazaně celkem. Jinak, vím, že to není zas tak velký skok za 2 měsíce, ale co se dá dělat, no, podívejte se sami. :)

Jídelníček - 6.5.2013

6. května 2013 v 18:38 | Misterioa |  Jídelníček
Zítra mě čeká měření. A s dneškem nejsem zas tak spokojená, zítra to spravím a půjdu i běhat, dneska jsem nemohla, protože jsem neměla tělocvik a má omluvenka se skládala z toho, že nemůžu cvičit. :D Takže jsem radši běhat nešla, aby mě třídní neviděl. Ale zítra půjdu... btw. včera jsem uběhla svůj rekord na jeden zátah!
A mám na vás otázku, řeším malinký problém - nevím, kolik peněz si mám proměnit do Paříže. 1 500 kč mi dá máma na vstupy, kapesné si měním sama... a já nevím, kolik si mám ještě proměnit. Už jsem si proměnila 4 000 kč a dál nevím, napadlo mě, že bych si ještě třeba proměnila 1 500 - 2000 kč, ale pořádně nejsem rozhodnutá, tak se obracím i na vás, co myslíte? Kolik byste si ještě proměnili vy? Btw. nějakou rozumnou cenu, nejsem milionář a nemám v peněžence 10 000 kč. :D

Snídaně: -
Svačina: Jogurt
Oběd: Jeden celý brambor a kousek sekané
Svačina: Tmavé pečivo s domácí pomazánkou
Večeře: -

Pití: 2l čaje

Pohyb: Jillian Michaels 30 day shred - Level 3
55 dřepů
55 sedy-lehy

Váha: 76,9 kg

Jídelníček - 5.5.2013

5. května 2013 v 15:38 | Misterioa |  Jídelníček
Je hrozně vtipné, že už je 5. května. Ten čas neskutečně utíká. Zítra si naštěstí ve škole odsedím jen čtyři hodiny, pak půjdu domů, protože máme dvě hodiny tělocviku a přiznejme si, prostě se mi nechce cvičit a líbí se mi končit 11:20, aspoň toho víc stihnu. Takže omluvenka a bye, bye.
Dnešní noc byla příšerná. Absolutně jsem se nevyspala. Navíc o čtvrt na dvě ráno do pokoje přiběhla máma, že jí sestra posílala ozvi se sms, takže se jí muselo volat. Ona má totiž noční epilepsii, takže jestli se něco nestalo bo tak. Samozřejmě, že se "nic" nestalo. To nic je v uvozovkách, protože má sestra je psychicky úplně v prdeli. Už nějakou dobu. Kolikrát řvala, že spáchá sebevraždu, že to bude lepší a já nevím, co všechno. Nepřeju vám toto zažít. X-krát ji domlouvat, říkat, že se s tím nic nespraví, kolikrát si připadám, že já jsem ta starší a ona mladší, ne naopak. Takže brečela do telefonu, protože to na ní zase přišlo. Deprese.
A ode dneška začínám být "skrblík". Protože toho mám opravdu dost. Každý po mně něco chce. Peníze, zavolat si... Nabíjela jsem si kredit 21. dubna, za tu dobu jsem provolala a propsala dohromady asi 60 korun, zbytek má sestra (hlavně, když jsem si kdysi chtěla zavolat od sestry z mobilu, byla hrozně proti... ale je v pohodě, že ona mi provolá skoro celý kredit) a momentálně máma. A jsem opět bez kreditu, takže až si příště budu nabíjet, nikomu to neřeknu, nebudu ani jedné z ní psát a budu dělat mrtvého brouka. Jo, kdyby mi třeba kredit nabíjela máma, tak neceknu, ale já si to nabíjím za své peníze a z kreditu zase mám hovno. Takžeeee... ne, nemám kredit, nemám peníze na půjčování. A to mi má v úterý vráti mamina peníze, tak jsem zvědavá. Haha, a vážně mi tady nejde o blbých dvacet korun, ale o poměrně vyšší částku. Tak jsem se zase vypsala z mých debilních pocitů. Jo, jsem zvědavá, co budou dělat, až přes týden nebudu doma, protože budu u tety bydlet místo intru.
Btw. dneska jsem mámě říkala, co bude sestra dělat, až bude žít sama. Jo, to prý neví. A ani já. Ale neberte mě špatně, já mám svou rodinu ráda. Sestru, mámu.... ale opravdu mě sere, když pořád po mně něco chcou. Navíc, řekly mi, že mi ten kredit nabijou, což jsem jasně odmítla se slovy: "Nechci, abyste mi nabíjely kredit, chci, abyste přestaly volat z mého telefonu!" Jsem taková, opravdu netoužím po tom, aby mi někdo nabíjel kredit jenom kvůli tomu, že mám plnou hubu keců o tom, že si zase volají z mého telefonu. Btw. neřeknu jednou za čas, ale má sestra si za tento týden volala každý den. -_- A ne, už končím s tímto výlevem, vás to nebaví číst a já ode dneška hraju mrtvého brouka: "Nemám peníze, nemám kredit..." Jsem zlá a sobecká, já vím.

Snídaně: Tmavé pečivo s rajčetem
Svačina: -
Oběd: Kolínka a kuře na paprice
Svačina: Oreo (měla jsem chuť a mám své dny)
Večeře: -

Pití: 3 sklenice ondrášovky, 0,5l čaje

Pohyb: 10 km kolo
6 km běh a chůze (víc běh)
55 dřepů
55 sedy-lehy

Váha: ???

Osvětim, Novinky, Jídelníček...

4. května 2013 v 18:37 | Misterioa |  Deník
Tak se zase poslušně hlásím. Tentokrát z deníčkem.

Včera jsem se neozvala z jednoho prostého důvodu. Se školou jsem jela do Polska do Osvětimi. Přijela jsem o čtvrt na deset a to jsem byla tak akorát zrálá se umýt a jít spát. Navíc, jídelníček taky nic moc, to víte, sedět v autobuse, všichni vám něco nabízí, navíc i vy něco máte. Nic pěkného a nejsem na sebe vůbec pyšná.

Btw. teďka jsem se posledních pár dní nevážila. Zvážím se až v pondělí, nechci se vážit každý den, ale třeba obden, tak uvidím, jak se mi to povede. Jinak jsem to dostala, takže uvidím, jaké číslo na mě vybafne.
Dnešní jídelníček: oběd - špagety s kečupem. Zatím jsem nic jiného neměla a ani nic nechci. Ozvu se zítra s jídelníčkem zase.
Um... pohrávám si s myšlenkou, že se vám "ukážu". Mou tvář. Ale nevím, nejsem si zase až tak hodně jistá, zda to chci udělat. Abych toho později nelitovala. Ale své tělo vám ukázat chci, brzy. Ať posoudíte, zda už jde něco vidět. Hodně lidí mi říká, že jde vidět, že jsem zhubla, ale mně nepřipadá, že by to šlo až tak hodně vidět.

So... konec této debaty. Pojďmě se podívat na mé zážitky z Osvětimy, z cesty, z dojmu a z vraždícího řidiče, který byl šíleně nepříjemný. Nakonec dám i pár fotek.

Plány na květen

2. května 2013 v 8:48 | Misterioa |  Plány
Tak jo, rozhodla jsem se, že i já vám sem napíšu, co bych chtěla za měsíc květen splnit, ke konci měsíce napíšu co jsem splnila a co ne, snad splním všechno, uvidíme.

1) Ignorovat mladší gymplačky, které jedou se mnou do Paříže
2) Zhubnout minimálně na 73 kg
3) Uběhnout větší kus na jeden zátah
4) Užít si Paříž a dávat bacha na peníze (neřešte)
5) Vylepšit si známky
6) Naučit se nazpaměť nějakou anglickou písničku
7) Být lepší v angličtině
8) Omezit se v jídle
9) Začít cvičit 30ti denní výzvu
10) Přečíst aspoň 3 knížky

rozpis cvičení

Jídelníček - 1.5.2013

1. května 2013 v 19:13 | Misterioa |  Jídelníček
Nemůžu uvěřit tomu, že už je květen. Páni. Pamatuju si, jak byl leden. Tento měsíc jedu do Paříže, takže se hrozně těším. A taky to tento měsíc bude rok, co mám na hlavě černou barvu. Pamatuju si, jak mi každý říkal, že do černé nemám jít, že mi to nebude slušet, že mi sluší blonďatý melír, že černou nestáhnu dolů atd. Ale já je stejně neposlouchala a přebarvila se na černo. A už to bude rok. To hrozně utíká! Btw. když jsem s tím přišla do školy, skoro všem se to líbilo a momentálně si mě nedokážou představit s mou dřívější barvou, prý mi toto sluší víc. Haha, vidíte, prvně mi každý říkal, že černá ne a teď, že černá jo. Jo, risk je zisk.
Včera na čarodějnicích jsem potkala tetu se strejdou a prý by mě nepoznali, kdybych tam nebyla se sestrou. A prý, kolik jsi zhubla, tak říkám, že zatím málo. Ale prý to jde už hodně vidět, tak mě to potěšilo.
Jinak, dneska jsem si šla opět zaběhat. Celkem jsem byla unavená, takže jsem nazpátek šla a potkala jsem staršího pána, který špatně chodil, tak jsem se s ním chvilku zakecala a pak jsem se s ním rozloučila, že jdu zase běhat. (Když jsem běžela tam tak jsem ho předběhla a nazpátek jsem ho potkala.) Byl strašně milý. Říkal mi, že když byl mladší, tak přeběhl potok, pak přes louku a už byl v hospodě na pivo. Ale prý to už nejde, protože je rád, že dojde k tomu potoku se podívat. Fakt chodil špatně. Ale neodvážila jsem se zeptat, co se mu stalo.
A zítra zase škola, pro mě teda naposledy za tento týden, protože v pátek jedu se školou do Osvětimi. Jsem na to zvědavá, takže se v pátek neozvu, protože přijedu asi kolem desáté-jedenácté večer.
Btw. z váhy jsem nadšená, snad i zítra půjde dolů. :)

Snídaně: Tmavé pečivo se suchým salémem a sýrem
Svačina: -
Oběd: Kolínka a maso (nutné, statní svátek, máma doma, pche)
Svačina: 4 kousky malých povidlových šátečků
Večeře: -

Pití: 1l čaje, 1 sklenice ondrášovky

Pohyb: 6 km běh a chůze

Váha: 76,6 kg