Dlouhý den

10. května 2013 v 21:31 | Misterioa |  Deník
Tak jsem se rozhodla, že dneska nenapíšu jídelníček, ale deník. Nemám sice hrozný jídelníček, ale nějak se mi ho dneska nechce psát. :D Spíš chci napsat, co se tak děje a popsat tady mé nudné pocity. :D Ale ne, snad to zas tak hrozné nebude.

Jakmile jsem včera dopsala článek, z ničeho nic jsem e rozhodla jít běhat a to jsem si říkala, že běhat nepůjdu, protože mě bolel celý člověk. Ale bylo to rozhodnutí z minuty na minutu. Tak jsem se oblékla a vyrazila. Hned ze začátku jsem nemohla, ale i tak jsem doběhla k mému - teď už prvnímu - cíli, k mostu. Dál jsem se nevydala obvyklou cestou, ale z sekundy na sekundu jsem se rozhodla, že poběžím "lesní" cestou. Prostě ne po asfaltu, ale po hlíně, která byla upravená.

Potkala jsem srnku, která se mě lekla tak utekla do lesa a taky jsem potkala zajíce, který se mě taky lekl a utekl. Ale nevadí, vychutnávala jsem si lesní krajinu, kterou miluju, nedívala se na "cestu" a najednou jsem ležela na zemi. Zakopla jsem a spadla.

Jo, hned jsem se začala prohledávat, jestli někde něco nemám - odneslo to pravé koleno, malá dírka na obou rukách, lehce levé koleno. Jelikož byl poblíž potok, umyla jsem si špinavé tříčtvrťáky, ruce a běžela jsem dál. Opravdu nevím, proč jsem si z toho nic nedělala. Když už jsem nemohla, otočila jsem se a běžela nazpátek. Koleno štípalo, tak jsem to kombinovala s chůzi. A taky jsem cestou nazpátek vymýšlela výmluvu na to, jak jsem spadla a kde jsem spadla. Nemohla jsem mámě říct, že jsem běžela mimo civilizaci. A taky jsem si říkala, že mám štěstí, protože jsem si třeba mohla vyrazit dech, nebo něco...

Máma se teda nějak nevyptávala, já ji jen řekla, že jsem spadla. Koleno mám teda brutálně červené, je spálené a odřené, ale v pohodě.

A dnešní den - h.r.ů.z.a !! Vše to začalo úplně pitomostí, kterou sem nebudu psát. Já samozřejmě v návalu zlosti napsala mámě sms, která byla v práci. Ani nechci vědět, jak se tvářila, když si jí četla, ale tak... jí se ta sms až tak netýkala, spíš mého taty, který pracuje s ní.
No... jelikož jsem nešla dneska do školy, ale šla jsem pomáhat s okresním kole ve sportu, zapisovala jsem jak minule medicimbál. Přijely i různé školy a můžu vám říct, jednoho toho staršího chlapa z té jedné školy jsem chtěla odkopnout na Mars. Chápete - soutěžilo se v švihadlu, kliky, medicimbál... a oni si VŠECHNO donesli! Žíněnky, medicimbály, švihadla, houbičky!!! Dokonce i měřítko, které je podle něho to nejlepší, ale byl to kus papíru a jak foukalo, prostě se to pořád natahovalo, takže i přes jeho protesty jsme to odstranili a dali tam to naše, které drželo! Já úplně na kamrádku: "Dělají si prdel? To si jako myslí, že nemáme medicimbály nebo švihadla? Vždyť švihadlo jako švihadlo."
Řev uječených děcek nemusím komentovat, stáli mi za prdelí a já pořádně neslyšela výsledky, takže jsem se několikrát musela ptát a domů jsem odešla po dvanácté. Hou, hou!!

Odpoledne jsem potkala kamarádku/spolužačku, má úplně božího bratra!! Takový malý cukrouš.
Btw. z toho slunka mě bolí úplně hlava a jsem spálená! Ještě jsem byla asi hodinu a půl na balkóně a přemýšlela nad tím, že napíšu knížku. Měla jsem záblesky děje, ale tam jsem to domyslela a hou, snad se ještě dneska dostanu k psaní. Tak já letím, chci psát a ještě vás oběhnu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Budside Budside | Web | 10. května 2013 v 22:55 | Reagovat

Ahojky mám blog s podobnou tématikou nechceš spřátelit? :)

2 story-from story-from | Web | 11. května 2013 v 10:36 | Reagovat

No vidíš :) super :) běhání ti jen doporučuji,u nás teď jen pořád prší a vinaři kteří nemají zasazená sazeničky jen nadávajú :-DD Jo jinaktakový boce nesnáším,vždy mám sto chutí když je vidím někde ohlé vyběhnout a komnout je do prdele,,,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama