Červen 2013

Policie, Rozloučení...

27. června 2013 v 22:23 | Misterioa |  Deník
Tak jsme včera měli trošku drama. Ale k tomu se dostanu, všechno popořadě.

Jak možná víte, včera jsem měla slavnostní rozloučení s mojí třídou. Od rána se mi nic nedařilo - klasika. Bála jsem se, že na pódium na těch botech spadnu, ale nespadla naštěstí. No, toto trošku zkrátím. Rozloučení bylo pěkné, x holek brečelo, jen já a asi další 3 nebrečely. Vlastně až tam vam dojde, že se už takhle pohromadě neuvidíte, že už nebudete v záři ve stejné třídě. Ať jsem na svou třídu nadávala jakkoliv, i tak ji mám ráda.

Po rozloučení nás čekala připravená "kavárna". Seděli jsme, jedli. Já si dala hermelín a americké brambora, protože od rána jsem nic nejedla a už jsem hlad fakt měla. Pak tam došel i náš třídní tak jsme tak všichni nějak kecali, bylo to fajn, vážně. I teď si uvědomuji, že on vlastně nebyl špatný jako třídní. I když je fakt, že mě neskutečně někdy sral.
Už někdy na konci května jsme se domlouvali, že po kavárně půjdeme někam pít. Zapít náš poslední společný den. Jenže ti debilové, promiňte, chtěli odejít o půl deváté! Bože, bylo mi toho třídního tak líto, že mu půlka lidí zmizí. Pak jsme s x lidma říkali, proč jsme nemohli odejít třeba o hodinu později. Ale v kavárně zůstalo asi 6 děcek, kteří s námi jít nechtěli, asi mají rozum, mezitím, co my asi ne. :D

Tak jsme se po půl deváté vydali. Mých pár spolužáků je opravdu debilních, protože vymysleli, že půjdeme tam, kde to objíždí policie, jestli tam náhodou někdo nesedí a nechlastá. Aha, asi už víte, co následovalo. Ale pokračuju dál. Tak jsme si poseděli, postáli, kecali a pili. Teda... já měla akorát pár loků rumu s kofolou, nehodlala jsem se ožrat někde v parku/zahradě. Ostatní to vzali trošku jinak. Holky, spolužačky, mi připadaly, že se ožraly jen kvůli tomu, aby klukům ukázaly, že ony pít umí a že to jsou prostě frajerky. Haha, ne, díky, to nemám za potřebí.
Asi třikrát jsem si potáhla cigaretu od D. Kecali jsme, kecali, já pak šla za spolužačkou, jestli má žvýkačku, pak sedím, sedím, najednou stojím, bavím se a pak slyším: "Policajti!" Spatřím policejní auto. Myslím, že jsem vyběhla jako druhá. Až když jsem běžela, slyšela jsem spolužáka jak křičí: "Zdrhejtééé!"
V tu chvíli nepřemýšlíte kam běžíte, hlavně, abyste jim zdrhli a aby vás oni nechytili. Prosím, nepokládajte mě, že jsem špatná atd., nejsem špatná. Nevyspala bych se s někým na jednu noc, nebo něco podobného, co je zvykem. Navíc jsem pokaždé o sobě věděla.
Takže jsem vyběhla asi jako druhá. Pekelně si dokážu představit, jak jsem běhala, vážně. Takže jsme všichni běhali do vysoké mokré trávy, i když asi 3 metry od nás byl lesík. Prostě vám jen šrotuje v hlavě, ať zdrhnete. Tráva vysoká jak kráva a já holka šikovná zakopla. Kamarád na mě: "Jsi v pohodě?" a utíkal dál. Tak jsem se zvedla a běžela dál. Celá špinavá a mokrá jsem běžela jak o závod. Až pak jsme šli s kamarádem R. pomalu, aby to nebylo nápadné. Víte, připadala jsem si, jako kdybych si hrála na policajty a zloděje, když mi bylo 8, jenže teď to bylo skutečné. Akorát jsem nebyla zloděj.
Všichni se tak nějak odpojili a já zůstala s R. Hlavně jsme říkali, aby nikoho nechytli, to by byl teprve průser. Mě navíc bolel palec, tak jsme šli do druhého parku, který je nad policejní stanicí. Ehm, prostě nás to tam dovedlo. Pak jsme viděli, jak jede policejní auto, tak jsme se schovávali za stromem, fakt jsem si připadala jak v té hře policajti a zloděj. Říkám kamarádovi, že kdyžtak budeme hrát nějaký zamilovaný páreček, který je na procházce. :D Tak jsme to teda ještě celý obešli, já se pak podívala na palec - v pohodě, žije. Pak jsme našli tři spolužáky, kteří byli střízliví, jo, jedině nás pět a pak ještě asi 1 spolužačka jsme byli střízliví. Tak jsme volali ostatním, kde jsou. Byli u nemocnice, tak jsme tam šli.
Jenže oni tam řvali, že jsme se pak od nich radši hned odpojili a šli se ve třech projít. Já, kamarád a kamarád. Tak jsme tak čekali, čekali, až uschnem, povídali si a v jedenáct jsme šli domů.

Ráno jsem vstávala o čtvrt na 6. O čtvrt na 7 jsem totiž měla být u babičky a i s dědou jsme jeli nakupovat. Teda... děda jel jako řidič a babička tam musela nutně k doktorovi, takže nakupovala jsem stejně jen já, ale i babička něco koupila.
No nic, musela jsem to ze sebe vypsat. Neozvu se až do neděle, možná až do pondělí. Nevím, jedu na tu chatu. :3 Těším se tam. Tak si užívejte konce školy!

Jídelníček - 25.6.2013

25. června 2013 v 20:03 | Misterioa |  Jídelníček
Včerejšek jsem celý prospala. Večerní teplota byla opět 38. Myslela jsem, že umřu. Totiž, já nikdy nemívám teploty, mám to po mámě, a když už je chytnu, umírám i při 37,3. Dneska jsem ale už konečně bez teplot, musím zaklepat. Takže by mi to mé plány vůbec kazit nemělo. Ve čtvrtek pojedu nakupovat a od pátku do neděle na chatu oslavovat.
Jinak, brigáda mi nevyšla, takže nevím, co budu dělat. Teda, s časem vím. Na týden pojedu ke kamarádce, pak ona na týden ke mně, pak taky nějaké akce... jenže ty peníze mě serou. Jenže, co se dá dělat...
Dneska jsem do školy už musela. Kdybych seděla ve škole a měla koukat na filmy, tak zůstanu doma, ale měla jsem generálku na zítřek. Máme rozloučení. Ehm, asi hodinu jsem seděla jak trupka na židli a sledovala dva učitele, jak cosi zapojují. Vypadali jak Pat a Mat. No, šla jsem tam na čtvrt na jedenáct, tak jsem se aspoň trošku prospala. Zítra rozlučku máme na dvě, ale my tam máme být už na čtvrt na dvě, tak dopoledne musím uvařit a zkouknu nějaký seriál. Teda, doufám, že už budu ok. Že mě nebude bolet ani břicho...
Tak já mizím, jdu se dodívat na PLL a něco opravit.


Snídaně: tmavá bageta
Svačina: -
Oběd: talíř polévky
Svačina: -
Večeře: tmavý rohlík a šunka

Pití: 1 sklenice mléka, 1,5l saguara

Pohyb: -

Váha: ??

Jídelníček - 24.6.2013

24. června 2013 v 9:33 | Misterioa |  Jídelníček
Omlouvám se, že jsem se přes víkend neozvala. V sobotu jsem to trochu přehnala s jídlem. Radši ani nemyslím na to, co jsem jedla. Včera jsem se chystala na spaní ve škole, ale nakonec jsem tam nespala. Nebylo mi vůbec dobře. Odpoledne jsem si šla lehnout a pak jsem šla k babičce, o něco jí poprosit. Tam jsem si rovnou změřila i teplotu, protože náš teploměr je lehce pokažený. No, vyskočilo na mě číslo 38. Takže mi babička dala prášky proti teplotě, protože doma jsme neměli a brufen, co mi dal taťka dopoledne, mi vůbec nezabral. Pak jsem stejně ještě půl hodiny čekala na holky před Lidlem. Myslela jsem, že se sesypu, jak mě bolel celý člověk, takže jsem si tam sedla na parapet...
Stejně jsem do školy musela jít. Dneska si máme vyklidit skříňky, odevzdat klíče. Takže jsem se učiteli omluvila, že nebudu spát ve škole, že si jdu jen vyklidit skříňku a dát mu klíč, protože v pondělí nepůjdu do školy. Vylezla jsem z té školy asi po deseti minutách.
Věřte mi, že k doktorovi se mi vůbec nechtělo. Máma řekla, že radši mám jít a tak jsem si řekla, že uvidím ráno. Bude teplota, půjdu, nebude, nepůjdu. Hrozně jsem se bála, že mi dá třeba antibiotika, protože to bych pak o víkendu nemohla pít, bože, teď to zní, jako kdybych byla nějaká alkoholička. :D -_-
Ráno jsem měla 37,8. Tak jsem se oblékla a šla. Hodinu sedíte v čekárně a následně po třech minutách odejdete od doktora. Neřekl mi vlastně nic, co bych nevěděla. Že mám mít nějakou dietu (no, nevím, jestli se mému jídelníčku dá říkat dieta), odpočívat, pít studené ochucené pití a do prázdnin budu ok. Kdyby to bylo do středy-čtvrtka stejné, mám přijít.
Takže si jdu lehnout a asi spát. Tak se mějte, jsem fakt unavená.


Snídaně: -
Svačina: suchý rohlík
Oběd: banán
Svačina: bageta a kolečko salámu
Večeře: -

Pití: 1l čaje a 3 velké sklenice ondrášovky

Pohyb: 2 km procházka

Váha: 74,1 kg

Jídelníček - 21.4.2013

21. června 2013 v 13:43 | Misterioa |  Jídelníček
Chtěla jsem se ozvat včera, ale jelikož ve středu!! přijel od sestry přítel a jsou pořád zalezlí v pokoji, netroufám si tady jít a psát tu něco...
Fakt nechápu, proč nepřijel až dneska. Ještě k tomu, když pracuje. Ale já se ho ptala, proč není v práci, ale jeho odpověď neberu jako pravdivou. Navíc mi taky pěkně lezou na nervy, sestra i přítel. Věřte mi, nebo ne, bolí mě z nich hlava, jak se pořád dohadují. Navíc včera jsem myslela, že jim ublížím, jak mě vytočili.
Mamka koupila mně a sestře jogurt. Já s tím, že si ho vezmu na svačinu do školy, ho nechala v ledničce. Asi po půl hodiny vidím, jak od sestry přítel má ten jogurt. Se sestrou se se dívají na jakási film, tak říkám: "Ten druhý mi nechte." To se sestra už blbě směje, což mi je jasné, že mi ho sežrali. "Tys mi ho sežrala, co? Děláš si srandu? Kdybych si vzala něco tvého, tak hned nadáváš." "Ježiši uklidni se, mamka nám řekla, že si ho můžeme vzít." Víte, jde mi tady hlavně o jednu věc. Kdybych si vzala něco já, co je jejich, oheň by byl na střeše. Jak minule. Brala jsem si z ledničky jogurt a v tu chvíli přišla do kuchyně sestra. "Zeptej se J. jestli si to můžeš vzít, to je jeho, zeptej se ho, jestli si to můžeš vzít." Tak nahodím pohled, jestli si náhodou nedělá prdel, ale vypadá to, že to myslí vážně, tak ten jogurt radši vrátím do ledničky, protože mě přešla chuť. V tu chvíli se v kuchyni objeví J. "Může si --- vzít ten jogurt?" zeptá se ho má sestra. "Jasně, ať si to vezme," odpověděl. "Já to nechci," zavrčela jsem, protože už jen to, že se musím ptát, jestli si něco vzít můžu je trošku drzost, když on si tady žere, co chce a nezájem, jestli jsem si to třeba chtěla vzít... Takže jsem si na to hned vzpomněla a už jen to, že já bych se ho musela ptát, ale oni se jaksi ptát nemusí mě nasralo. Vždyť on mi taky bez dovolení sežral můj jogurt. Takže jsem "vynadala" mámě, že když chtěl J. jogurt, měla mu dát sestra svůj, aby tam můj zůstal.
Jenže to nebyl konec. K večeru jsem šla s mámou a tetou se projít, a jelikož máma musela koupit rýži, koupila mi i dva jogurty, aby je nemuslea kupovat zítra. Byly jiné, protože ty předešlé tam neměly, jiný obchod. Když se chystaly domů, já se od nich odpojila, protože jsem šla ještě k babičce.
Za deset sedm přijdu domů a hned první, co mi máma říká je: "Pokud bys chtěla jogurt, tak ti je opět sestra s J. snědli." Tak jen vykulím oči. "Já se na to vyseru, fakt vyseru, už mě to nebaví!" Už jen čekám až mi sežerou mou pomazánku, kterou jsem včera dělala. Navíc mě její přítel fakt rozčiluje, už se těším, až v neděli odjede, pak přijede i příští týden, to aele budeme na chatě a pak tam snad pojede sestra. Hou, hou.
Jinak, J. koupil dva jogurty, teda... objevily se v ledničce a musel je koupit jedině on, protože máma je v práci. No... jsem tak hodná, že jsem jim jeden sežrala. Ale neměla jsem na něho nějak moc chuť, spíš jsem to udělala na truc. A přemýšlím, jestli náhodou někam v ledničce neschovám i druhý a že bych si ho dala zítra na snídani. Připadám si jak svině... ale když můžou oni, můžu i já. :) Omlouvám se za delší kecy, musela jsem se vypsat. Haha, nepiště mi, že řeším kraviny, protože já vím, že to kravina je, ale tak nějak už nemám na J. a sestru náladu. Kdyby si ten jogurt vzal kdokoliv jiný, snad ani neceknu, ale zrovna oni dva. To neee.


Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: Rýže a omáčka, asi po půl hodině jogurt
Svačina: ?
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje a ??

Pohyb: běh
??

Váha: 73,7 kg

Jídelníček - 18.6.2013

18. června 2013 v 21:17 | Misterioa |  Jídelníček
Dneska jsem pro změnu usnula ve fyzice. S kamarádkou si povídám v angličtině a pak to dopadá tak, že mluvím i na ostatní spolužáky anglicky a je to hrozně rozčiluje. Je mi jasné, že mluvím s chybama a neumím pořádně mluvit, ale i tak mluvím, haha. Miluju angličtinu, prostě... líbí se mi ten jazyk.
K večeru se stavila kamarádka, probíraly jsme chatu, co vezmeme atd. nemůžu se dočkat, bude to celý víkend a bude to snad skvělé. Taky tady byla bouřka, miluju bouřky, ale zrovna dneska jsem chtěla, aby bylo pěkné počasí i večer. Tak já jdu spát, jsem unavená, zase se ozvu.

Snídaně: -
Svačina: Tmavá bageta, salám, plátkový sýr
Oběd: Bílý jogurt + 2 banány
Svačina: Tmavá bageta, suchý salám
Večeře: -

Pití: 1l čaje

Pohyb: procházka
krátké cvičení

Váha: 74,0 kg

Jídelníček - 17.6.2013

17. června 2013 v 20:07 | Misterioa |  Jídelníček
Mé hubnutí se jaksi pozastavilo. Váha stojí. Teda, je fakt, že jsem tři dny necvičila, protože v sobotu jsem byla na tom koupališti a předtím jsem nějak nestíhala. Pomalu přestávám věřit, že to pod 70 do prázdnin dám, ale já se nevzdávám a jedu dál! Snad se vám daří lépe.
Dneska jsem ve škole absolutně nemusela být. Byla to jedná velká nuda. V angličtině jsem dokonce na lavici usnula, a když zazvonilo, šíleně jsem se lekla. Dvě hodiny tělocviku jsem seděla na lavičce a kecala s holkama. Nuda.
Dneska jsem byla s mámou u veterináře s mým psem. Chudák si celý otočil dráp, že mu z toho tekla včera krev a dneska, když mu na to někdo sáhnul, hrozně kňučel. Tak jsme tam zašly, ona mu to vytrhla - to bylo řevu - taky mu to obvázala a dala mu antibiotika, protože to měl už cosi, nepamatuju si, co. :D

Snídaně: -
Svačina: Jablečný závin
Oběd: Rizoto
Svačina: -
Večeře: 4 Jahody

Pití: 0,5l čaje, 3 sklenice ondrášovky

Pohyb: 14 km na kolečkových bruslích
běh
cvičení

Váha: 74,1 kg

Všeobecně

14. června 2013 v 22:36 | Misterioa |  Deník
Dneska nebudu psát jídelníček. Napíšu vám opět něco ze svého života. Takový deníček...
Dneska ráno se mi zdála otřesná noční můra. Fuj, fuj. Musela jsem s nějakými lidmi "zabíjet" ostatní lidi, abychom přežili. Jednu holku jsme zavřeli na mini balkón, odkud se nemohla ani pohnout, takže pak byl její útěk skok z balkónu a tak se zabila. Jo, takový já sny mám.
Ve škole mi to celkem uteklo a jakmile jsem přišla domů, chvilku jsem se dívala na televizi a pak jsem si lehla, že si tak půlhodiny poležím a pak vstanu. Houby, usnula jsem a spala až do půl paté. Teda... prvně jsem usnula tvrdě, ale pak jsem byla v takovém polospánku, protože jsem vnímala, když si mamka sedla k počítači a takový.
Taky jsem dnes šla do Penny. Měli jsme ho týden zavřený, protože ho přestavěli, tak jsem se šla podívat, jak to tam vůbec vypadá a jestli náhodou něco levného nemají. Mé finance jsou momentálně na bodě mrazu, včera jsem dávala sestře 1100,-, aby se mi koukla v Brně po botech, které chci a taky jsem jí dala peníze na vodku a griotku. Za dva týdny, celý víkend budu s holkama na chatě a bude se zapíjet konec školního roku. A to si ještě musím koupit džus a Sprite. Taky se musí koupit nějaké žrádlo. Ale já nějak extra jíst nebudu, ale něco se koupit musí. So, mé úspory jsou zase fuč. Naštěstí teda víno kupovat nebudu, protože jsem řekla, že když kupuju vodku a griotku, víno kupovat nebudu. Navíc, každá holka tam bere nějaký chlast. Já teda nějak extra pít nebudu, ale i tak se hrozně těším. Bude to zábava a dá se bavit i bez alkoholu.
To jsem ale odběhla od tématu, v Penny to je úplně debilně poskládané. Obíhala jsem celý obchod aspoň pětkrát, než jsem něco našla. Nakonec jsem si koupila jen banány, které si dám zítra s bílým jogurtem. :3
Na zítřek mám teda plný program, snad. Musím brzo ráno vstávat, protože naši jdou do práce a odpoledne přijde návštěva, tak musím udělat chlebíčky, skočit do obchodu a uklidit. Skvělé. Odpoledne teda nechci strávit doma s návštěvou a zrovna mi kamarádka napsala, jestli nechci jet s ní zítra na koupaliště, odpoledne. Což mi vyhovuje. Sice nevěřím tomu, že voda bude nějak extra teplá, ale aspoň se opálit... jo, sice má postava není nejlepší, ale já se dál poctivě snažím a já to zvládnu. Budu mít postavu, se kterou budu spokojená.
Dneska jsem taky viděla jednoho kluka. Byla jsem do něho zamilovaná, a i když už teď nejsem, mám k němu pořád takový jiný vztah. Víte, když jsem ho viděla s jeho přítelkyni, v duchu si říkám: "Páni, už to budou pomalu tři roky, co ho znám." Z toho jsem do něho byla 2 roky a asi 7 měsíců zamilovaná. Vtipné na tom je, že jsem s ním skoro dva roky nemluvila. Vždycky jsme kolem sebe kroužili a dívali se na sebe. Poprvé na mě promluvil fakt skoro po dvou letech, co jsem ho znala. Nikdy na něho nezapomenu, protože to bylo taková má první opravdová láska (divný, když jsme spolu nechodili, ale to neřešte :D). Nejvtipnější na tom všem je, že jsem od začátku věděla, že bychom spolu nikdy nechodili, protože mezi námi je až moc velký věkový rozdíl. Dobře, není mu někde 35 let, ale prostě je mezi námi x let. A to jsem nad ním včera přemýšlela, jak se asi má a já ho dneska potkám, vtipné.
No nic, ozvu se buď zítra večer, nebo až v neděli. Teď se jdu podívat na pár videí a pak asi psát příběh. Hrozně mě baví, tak se mějte a užívejte sluníčka. :3

Jídelníček - 12.6.2013

12. června 2013 v 20:05 | Misterioa |  Jídelníček
Omlouvám se, že jsem se včera neozvala, ale bylo mi šíleně blbě, že jsem s práškem zalehla do postele a spala.
Dnešním dnem to jsou dva týdny do konce školy. Bože, neskutečně se těším. A taky doufám, že mi výjde ta brigáda na léto, peníze fakt potřebuju.
Včera jsem byla na alergologii, nepříjemný doktor, ale jakmile jsem řekla, že čtu, choval se o trochu jinak. :D Haha. A dneska jsem celý den nebyla doma. Prvně jsem šla naproti mámě do práce, poté jsme šly nakoupit a já pak šla k rybníku, kde děda a stejda chytali ryby. Byl tam i malý bratranec, tak jsem ho spíš hlídala. Malá ďábel to je. :3
Jinak mi můj hubnoucí plán nějak nevychází. Nevím, jestli to není třeba tím, že už nabírám svaly. Netuším, ale ručička se hne vždy jen o trochu dolů.


Snídaně: -
Svačina: Chleba se sýrovou pomazánkou
Oběd: Bílý jogurt + 2 banány
Svačina: -
Večeře: Lečo s chlebem

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 4,5 hodin venku
cvičení

Váha: 74,1 kg

Jídelníček - 10.6.2013

10. června 2013 v 18:41 | Misterioa |  Jídelníček
Zdravím, omlouvám se, že jsem se celý víkend neozvala, ale v sobotu jsme opékali u babičky, domů jsem přijela v pět, pak jsem šla ven s kamarádkou a pak hned s kamarádem na kolečkové brusle. Domů jsem se dostala o půl desáté a to se na počítači díval na film od sestry přítel a já si netroufnu lézt na blog na sestřiném notebooku.
Takže ze sobotního opékání jsem si taky něco dovezlo - jo, zrovna hladovku jsem nedržela. Víte, když do vás nacpou vaši milovanou makrelu, nějak se to nedá... Takže zase od dnešního dne opět začínám.
Dneska jsme se taky fotili, ehm... trčet ve škole v šatech, fakt paráda. Ještě, když šaty nesnášíte a vypadáte v tom jak tlustý vepř. Jenže náš třídní se postavil na hlavu a všechny holky si musely donést šaty, protože to je poslední společné focení. Haha, fakt miluju, když mi někdo "cizí" má diktovat, co si mám vzít na sebe.
Navštívím vás buď ještě večer, nebo až zítra. Teďka už na to nemám, ještě asi skočím s kamarádem na kolečkové brusle a pak to vidím jen na sprchu a spánek, pokud se vrátím brzo, ještě sem zavítám, jinak až zítra.

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo, salám, rajče
Oběd: Malý kousek těstovin
Svačina: Bílý jogut + 2 banány
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: 14 km kolečkové brusle
cvičení

Váha: 74,4 kg

Mé míry - 7.6.2013

7. června 2013 v 19:01 | Misterioa |  Mé míry
Tak se zase hlásím po měsíci s mými mírami, tentokrát fotky nedám, třeba příští měsíc. Je tam zase někde malý poskok dolů, teda... hrozně v prsech, ale co se dá dělat.

Jídelníček - 6.6.2013

6. června 2013 v 21:36 | Misterioa |  Jídelníček
Zítra mě čeká měření a navíc je zítra konečně pátek. Dneska jsem byla s kamarádkou venku, prvně, že si půjdeme zaběhat, nakonec jsme se prošly a zaběhaly si pár metrů ke konci. Pfů, nevím, co mám psát. Nic moc obvyklého se neděje. Doufám, že mi vyjde brigáda, protože když jsem včera počítala, kolik mě budou stát učebnice na střední, vyšlo mi to na krásných 3800 korun. Bylo mi z toho špatně. Bude to všechno pálka, ta škola... Takže trochu si na to přispět ze svého.

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo, šunka, paprika
Oběd: Kolínka a maso
Svačina: -
Večeře: Kedlubna

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: běh
cvičení
procházka

Váha: 74 kg

Jídelníček - 5.6.2013

5. června 2013 v 20:03 | Misterioa |  Jídelníček
Víte, sedět dvě hodiny v kabinetu, třetí hodinu udělat nástěnku a pak jít ze školu domů, tomu se říká paráda. Jenže zítra se zase vrátím do starých kolejí. Třída se z výletu vrátila a mně nezbývá nic jiného, než tam trčet všechny hodiny. A zítra je ta zatracená výtvarka! Fuj, fuj. Kdybychom měli aspoň normální učitelku.
Dneska na mě dolehla taková divná nálada. Víte, že už za měsíc končíte a tu svou třídu už pohromadě neuvidíte. Teda, když nepočítám srazy po x letech. Ne, že by mě to nějak extra mrzelo. Sice jsme spolu prožili devět let, ale já si tam připadám taková... no, prostě, že mezi ně nepatřím. Hrozně se těším, až nebudu potkávát denně mého třídního. Nemám ho ráda, ale to jsem tady psala už několikrát.
Dneska jsem si dala zákusek. Teda... já bych si ho nedala, ale teta mi ho koupila a mně bylo blbé odmítnout.

Snídaně: -
Svačina: Tmavé pečivo, šunka, sýr, paprika
Oběd: Rýže a maso
Svačina: Zákusek
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje

Pohyb: běh
cvičení

Váha: 74,6 kg

Jídelníček - 3.6.2013

3. června 2013 v 20:40 | Misterioa |  Jídelníček
Tak se omlouvám, že jsem se neozvala celý víkend. Ale nebyl vůbec čas. Včera večer jsem počítala mou váhu. Počítala jsem, kolik musím denně shodit, abych 30. června má váha začínala 6. Spočítala jsem to, že bych denně musela shodit 200g, což si myslím, že není zas taková hrůza! Takže, směle do toho!
Jinak, dneska jsem ve škole končila o půl jedenácté. Líbilo by se mi takhle končit každý den. Má třída odjela na školní výlet, já s pár lidmi nejela, a jelikož se nám se dvěma holkama nechtělo sedět ve vedlejší třídě, naše výchovní poradkyně nám dala práci v jejím kabinetě, ať jí to tam přestěhujeme, protože se měnila s jednou učitelkou. Takže pohyb na celé tři hodiny, ale nestěžuju si, líbí se mi to. Aspoň nesedím v lavici. Takže bych tak mohla končit i zítra a ve středu, pak tam zase trčet celý den.
V sobotu mi dala babička (teda, já to našla na poličce a ona mi pak toho trochu dala) čaj, který se jmenuje Spalovač tuků. Hrozně mě zaujal ten název. Ten čaj není špatný, měl by se pít až 3x denně, ale jelikož ho tolik nemám, šetřím si ho a dávám si ho jen ráno (mám asi 4 sáčky ještě, musím se po něm podívat v obchodě).
Dnešní jídelák teda nic moc. Ale mám své dny a tento měsíc to je tak hrozné, že bych sežrala všechno, co bych našla. Takže se snažím držet a dala jsem si 'jen' toto:

Snídaně: -
Svačina: Jablečný závin
Oběd: Špagety, pět malých čokoládových tyčinek z Paříže
Svačina: -
Večeře:-

Pití: 1,5l čaje, 1 hrnek čaje - Spalovač tuků

Pohyb: běh
3 hodiny stěhování kabinetu
10 minut cvičení

Váha: 74,9 kg

Plány na červen

3. června 2013 v 12:39 | Misterioa |  Plány
Bohužel jsem bod číslo 2 nesplnila. Zrovna ten jsem chtěla ze všeho nejvíc, zhubnout na 73 kg. Takže... zase si tu napíšu, co chci v červnu udělat a za měsíc zase přidám, co jsem splnila a co ne.