Jídelníček - 21.4.2013

21. června 2013 v 13:43 | Misterioa |  Jídelníček
Chtěla jsem se ozvat včera, ale jelikož ve středu!! přijel od sestry přítel a jsou pořád zalezlí v pokoji, netroufám si tady jít a psát tu něco...
Fakt nechápu, proč nepřijel až dneska. Ještě k tomu, když pracuje. Ale já se ho ptala, proč není v práci, ale jeho odpověď neberu jako pravdivou. Navíc mi taky pěkně lezou na nervy, sestra i přítel. Věřte mi, nebo ne, bolí mě z nich hlava, jak se pořád dohadují. Navíc včera jsem myslela, že jim ublížím, jak mě vytočili.
Mamka koupila mně a sestře jogurt. Já s tím, že si ho vezmu na svačinu do školy, ho nechala v ledničce. Asi po půl hodiny vidím, jak od sestry přítel má ten jogurt. Se sestrou se se dívají na jakási film, tak říkám: "Ten druhý mi nechte." To se sestra už blbě směje, což mi je jasné, že mi ho sežrali. "Tys mi ho sežrala, co? Děláš si srandu? Kdybych si vzala něco tvého, tak hned nadáváš." "Ježiši uklidni se, mamka nám řekla, že si ho můžeme vzít." Víte, jde mi tady hlavně o jednu věc. Kdybych si vzala něco já, co je jejich, oheň by byl na střeše. Jak minule. Brala jsem si z ledničky jogurt a v tu chvíli přišla do kuchyně sestra. "Zeptej se J. jestli si to můžeš vzít, to je jeho, zeptej se ho, jestli si to můžeš vzít." Tak nahodím pohled, jestli si náhodou nedělá prdel, ale vypadá to, že to myslí vážně, tak ten jogurt radši vrátím do ledničky, protože mě přešla chuť. V tu chvíli se v kuchyni objeví J. "Může si --- vzít ten jogurt?" zeptá se ho má sestra. "Jasně, ať si to vezme," odpověděl. "Já to nechci," zavrčela jsem, protože už jen to, že se musím ptát, jestli si něco vzít můžu je trošku drzost, když on si tady žere, co chce a nezájem, jestli jsem si to třeba chtěla vzít... Takže jsem si na to hned vzpomněla a už jen to, že já bych se ho musela ptát, ale oni se jaksi ptát nemusí mě nasralo. Vždyť on mi taky bez dovolení sežral můj jogurt. Takže jsem "vynadala" mámě, že když chtěl J. jogurt, měla mu dát sestra svůj, aby tam můj zůstal.
Jenže to nebyl konec. K večeru jsem šla s mámou a tetou se projít, a jelikož máma musela koupit rýži, koupila mi i dva jogurty, aby je nemuslea kupovat zítra. Byly jiné, protože ty předešlé tam neměly, jiný obchod. Když se chystaly domů, já se od nich odpojila, protože jsem šla ještě k babičce.
Za deset sedm přijdu domů a hned první, co mi máma říká je: "Pokud bys chtěla jogurt, tak ti je opět sestra s J. snědli." Tak jen vykulím oči. "Já se na to vyseru, fakt vyseru, už mě to nebaví!" Už jen čekám až mi sežerou mou pomazánku, kterou jsem včera dělala. Navíc mě její přítel fakt rozčiluje, už se těším, až v neděli odjede, pak přijede i příští týden, to aele budeme na chatě a pak tam snad pojede sestra. Hou, hou.
Jinak, J. koupil dva jogurty, teda... objevily se v ledničce a musel je koupit jedině on, protože máma je v práci. No... jsem tak hodná, že jsem jim jeden sežrala. Ale neměla jsem na něho nějak moc chuť, spíš jsem to udělala na truc. A přemýšlím, jestli náhodou někam v ledničce neschovám i druhý a že bych si ho dala zítra na snídani. Připadám si jak svině... ale když můžou oni, můžu i já. :) Omlouvám se za delší kecy, musela jsem se vypsat. Haha, nepiště mi, že řeším kraviny, protože já vím, že to kravina je, ale tak nějak už nemám na J. a sestru náladu. Kdyby si ten jogurt vzal kdokoliv jiný, snad ani neceknu, ale zrovna oni dva. To neee.


Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: Rýže a omáčka, asi po půl hodině jogurt
Svačina: ?
Večeře: -

Pití: 1,5l čaje a ??

Pohyb: běh
??

Váha: 73,7 kg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 21. června 2013 v 20:08 | Reagovat

:D možná to trochu kravina je, ale já tě chápu, asi bych to taky řešila :DD a sněz jim oba ty jogurty! šak co? oni ti je taky snědli :DD a jídelníček je krásný :))

2 afr0dita afr0dita | 21. června 2013 v 21:56 | Reagovat

Článek mě pobavil :) To když k nám přijede můj přítel a máme mě a ségře koupí třeba např. dva jogurty, tak já se s přítelem vždycky rozdělím o ten jeden můj :D Navíc stejně když jdu s ním do obchodu a kupujeme si něco dobrého, tak kupujeme ve třech kusech (i pro ségru) :D Takže od těch dvou (Tvé ségry a J. je to nehezké) :D Ale tak jsou to naštěstí jenom malé věci

3 gabien gabien | Web | 24. června 2013 v 7:24 | Reagovat

Jo, malé věci, ale stokrát nic umořilo osla. To znám, jsou to kraviny, ale když se to pořád opakuje, tak se to nedá vydržet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama