Jídelníček - 24.6.2013

24. června 2013 v 9:33 | Misterioa |  Jídelníček
Omlouvám se, že jsem se přes víkend neozvala. V sobotu jsem to trochu přehnala s jídlem. Radši ani nemyslím na to, co jsem jedla. Včera jsem se chystala na spaní ve škole, ale nakonec jsem tam nespala. Nebylo mi vůbec dobře. Odpoledne jsem si šla lehnout a pak jsem šla k babičce, o něco jí poprosit. Tam jsem si rovnou změřila i teplotu, protože náš teploměr je lehce pokažený. No, vyskočilo na mě číslo 38. Takže mi babička dala prášky proti teplotě, protože doma jsme neměli a brufen, co mi dal taťka dopoledne, mi vůbec nezabral. Pak jsem stejně ještě půl hodiny čekala na holky před Lidlem. Myslela jsem, že se sesypu, jak mě bolel celý člověk, takže jsem si tam sedla na parapet...
Stejně jsem do školy musela jít. Dneska si máme vyklidit skříňky, odevzdat klíče. Takže jsem se učiteli omluvila, že nebudu spát ve škole, že si jdu jen vyklidit skříňku a dát mu klíč, protože v pondělí nepůjdu do školy. Vylezla jsem z té školy asi po deseti minutách.
Věřte mi, že k doktorovi se mi vůbec nechtělo. Máma řekla, že radši mám jít a tak jsem si řekla, že uvidím ráno. Bude teplota, půjdu, nebude, nepůjdu. Hrozně jsem se bála, že mi dá třeba antibiotika, protože to bych pak o víkendu nemohla pít, bože, teď to zní, jako kdybych byla nějaká alkoholička. :D -_-
Ráno jsem měla 37,8. Tak jsem se oblékla a šla. Hodinu sedíte v čekárně a následně po třech minutách odejdete od doktora. Neřekl mi vlastně nic, co bych nevěděla. Že mám mít nějakou dietu (no, nevím, jestli se mému jídelníčku dá říkat dieta), odpočívat, pít studené ochucené pití a do prázdnin budu ok. Kdyby to bylo do středy-čtvrtka stejné, mám přijít.
Takže si jdu lehnout a asi spát. Tak se mějte, jsem fakt unavená.


Snídaně: -
Svačina: suchý rohlík
Oběd: banán
Svačina: bageta a kolečko salámu
Večeře: -

Pití: 1l čaje a 3 velké sklenice ondrášovky

Pohyb: 2 km procházka

Váha: 74,1 kg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 25. června 2013 v 18:30 | Reagovat

Když máš teplotu tak ti řekl, že máš držet dietu?:O Není to trochu divný? Jak ti to může pomoct na to, že je ti blbě? Ale jinak jídelníček máš hezký a snad ti bude brzo líp :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama