Policie, Rozloučení...

27. června 2013 v 22:23 | Misterioa |  Deník
Tak jsme včera měli trošku drama. Ale k tomu se dostanu, všechno popořadě.

Jak možná víte, včera jsem měla slavnostní rozloučení s mojí třídou. Od rána se mi nic nedařilo - klasika. Bála jsem se, že na pódium na těch botech spadnu, ale nespadla naštěstí. No, toto trošku zkrátím. Rozloučení bylo pěkné, x holek brečelo, jen já a asi další 3 nebrečely. Vlastně až tam vam dojde, že se už takhle pohromadě neuvidíte, že už nebudete v záři ve stejné třídě. Ať jsem na svou třídu nadávala jakkoliv, i tak ji mám ráda.

Po rozloučení nás čekala připravená "kavárna". Seděli jsme, jedli. Já si dala hermelín a americké brambora, protože od rána jsem nic nejedla a už jsem hlad fakt měla. Pak tam došel i náš třídní tak jsme tak všichni nějak kecali, bylo to fajn, vážně. I teď si uvědomuji, že on vlastně nebyl špatný jako třídní. I když je fakt, že mě neskutečně někdy sral.
Už někdy na konci května jsme se domlouvali, že po kavárně půjdeme někam pít. Zapít náš poslední společný den. Jenže ti debilové, promiňte, chtěli odejít o půl deváté! Bože, bylo mi toho třídního tak líto, že mu půlka lidí zmizí. Pak jsme s x lidma říkali, proč jsme nemohli odejít třeba o hodinu později. Ale v kavárně zůstalo asi 6 děcek, kteří s námi jít nechtěli, asi mají rozum, mezitím, co my asi ne. :D

Tak jsme se po půl deváté vydali. Mých pár spolužáků je opravdu debilních, protože vymysleli, že půjdeme tam, kde to objíždí policie, jestli tam náhodou někdo nesedí a nechlastá. Aha, asi už víte, co následovalo. Ale pokračuju dál. Tak jsme si poseděli, postáli, kecali a pili. Teda... já měla akorát pár loků rumu s kofolou, nehodlala jsem se ožrat někde v parku/zahradě. Ostatní to vzali trošku jinak. Holky, spolužačky, mi připadaly, že se ožraly jen kvůli tomu, aby klukům ukázaly, že ony pít umí a že to jsou prostě frajerky. Haha, ne, díky, to nemám za potřebí.
Asi třikrát jsem si potáhla cigaretu od D. Kecali jsme, kecali, já pak šla za spolužačkou, jestli má žvýkačku, pak sedím, sedím, najednou stojím, bavím se a pak slyším: "Policajti!" Spatřím policejní auto. Myslím, že jsem vyběhla jako druhá. Až když jsem běžela, slyšela jsem spolužáka jak křičí: "Zdrhejtééé!"
V tu chvíli nepřemýšlíte kam běžíte, hlavně, abyste jim zdrhli a aby vás oni nechytili. Prosím, nepokládajte mě, že jsem špatná atd., nejsem špatná. Nevyspala bych se s někým na jednu noc, nebo něco podobného, co je zvykem. Navíc jsem pokaždé o sobě věděla.
Takže jsem vyběhla asi jako druhá. Pekelně si dokážu představit, jak jsem běhala, vážně. Takže jsme všichni běhali do vysoké mokré trávy, i když asi 3 metry od nás byl lesík. Prostě vám jen šrotuje v hlavě, ať zdrhnete. Tráva vysoká jak kráva a já holka šikovná zakopla. Kamarád na mě: "Jsi v pohodě?" a utíkal dál. Tak jsem se zvedla a běžela dál. Celá špinavá a mokrá jsem běžela jak o závod. Až pak jsme šli s kamarádem R. pomalu, aby to nebylo nápadné. Víte, připadala jsem si, jako kdybych si hrála na policajty a zloděje, když mi bylo 8, jenže teď to bylo skutečné. Akorát jsem nebyla zloděj.
Všichni se tak nějak odpojili a já zůstala s R. Hlavně jsme říkali, aby nikoho nechytli, to by byl teprve průser. Mě navíc bolel palec, tak jsme šli do druhého parku, který je nad policejní stanicí. Ehm, prostě nás to tam dovedlo. Pak jsme viděli, jak jede policejní auto, tak jsme se schovávali za stromem, fakt jsem si připadala jak v té hře policajti a zloděj. Říkám kamarádovi, že kdyžtak budeme hrát nějaký zamilovaný páreček, který je na procházce. :D Tak jsme to teda ještě celý obešli, já se pak podívala na palec - v pohodě, žije. Pak jsme našli tři spolužáky, kteří byli střízliví, jo, jedině nás pět a pak ještě asi 1 spolužačka jsme byli střízliví. Tak jsme volali ostatním, kde jsou. Byli u nemocnice, tak jsme tam šli.
Jenže oni tam řvali, že jsme se pak od nich radši hned odpojili a šli se ve třech projít. Já, kamarád a kamarád. Tak jsme tak čekali, čekali, až uschnem, povídali si a v jedenáct jsme šli domů.

Ráno jsem vstávala o čtvrt na 6. O čtvrt na 7 jsem totiž měla být u babičky a i s dědou jsme jeli nakupovat. Teda... děda jel jako řidič a babička tam musela nutně k doktorovi, takže nakupovala jsem stejně jen já, ale i babička něco koupila.
No nic, musela jsem to ze sebe vypsat. Neozvu se až do neděle, možná až do pondělí. Nevím, jedu na tu chatu. :3 Těším se tam. Tak si užívejte konce školy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabien gabien | Web | 28. června 2013 v 7:15 | Reagovat

Užij si chatu a podobné akční scénky raději vynech :))

2 afr0dita afr0dita | Web | 28. června 2013 v 11:52 | Reagovat

Náhodou je to zajímavé zakončení školy. Určitě na to budeš vzpomínat :) Ale radši bacha, ať pak nemáš nějaké průsery! :)

3 Butterfly90 Butterfly90 | Web | 29. června 2013 v 8:37 | Reagovat

Koukám, že ukončení devítky bylo hodně dramatické... Vzpomínám si na svůj večerní mejdan... Jen já a moje tři kamarády, stanování, bazén, moře kofoly a výlet přes les za zbytkem třídy... Žádný extra drama, slavili jsme jen my čtyři a šli ze za zbytkem jen mrknout... Kamarádka si lokla vodky a poblila se... Hih... Jinak si myslím, že jsme si ten náš komorní mejdan užili daleko líp než s celou třídnou... Ale máš pravdu... i když jsme se neměli rádi, na konci si každej uvědomí, že si budou chybět... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama