Červenec 2013

Váha...

31. července 2013 v 21:08 | Misterioa |  Deník
Já se opravdu chtěla ozvat, jenže mi to nějak nevyšlo. V pondělí jsem byla celý den pryč. Domů jsem přišla o čtvrt na 10 a to jsem pak ještě do desíti cvičila a pak jsem už nestíhala, oběhla vše potřebné, tak jsem blog odložila na úterý, ale to mi taky nevyšlo. Před pátou jsem šla k babičce si pohrát s mým čtyřletým bratrancem, no, nakonec jsem tam zůstala i přes noc. Pořád se mě ptal, jestli tam budu taky spát, hrozně cute. Tak jsem teda kývla, že jo. Skoro jsem se teda nevyspala, hrozně se rozvaloval a byl pořád na mé půlce! A v šest už byl vzhůru a o půl sedmé už řádil. Ale bylo to faaajn, hodně jsem se nasmála.

Jinak, na jídelníček se ani neptejte. Je to strašný! Tedaaa... tak nějak do půl čtvrté byl ještě v pohodě, ale pak jsem v pět jela na kole k babičce a ta do mě nacpala Fidorku, pak jsem si dala lusk hrášku a pár koleček rybízu. A má váha? Ani se neptejte! Dneska jsem se nevážila, protože jsem spala u té babičky, ale včera jsem tam měla 73,1 kg!!!! To musí dolů! A do konce srpna bude to čísilko začínat šestkou. Já to zvládnu, lidi! Musím si věřit, zítra ráno vstávám brzo a jdu si zaběhat. Odpoledne jsem i cvičila a asi i teďka si něco zacvičím.

Tak já se jdu podívat, jak se daří vám. A do konce srpna tam budu mít minimálně 69,9 kg. Musím!

Žiju!

28. července 2013 v 22:13 | Misterioa |  Deník
Zdravím vás, lidičky. Dnes jsem se vrátila po týdnu od kamarádky. Předtím tu byla týden ona u mě. Takže jsem opravdu napsat nemohla.

Ne, nebojte, nebudu vás tady otravovat s mýma zážitkama, beztak vás nezajímají. No, ale, užila jsem si to. Kino, koupání, stanování, sledování filmů. Bavily jsme se i o tom, jak to bude na konci srpna, jelikož od září budu u nich bydlet. Na intr se mi nechtělo, domů to mám hodinu a dvacet minut, tak budu bydlet u tety. Haha, budu mít druhou sestru a jednoho bratra! Myslím, že to u nich bude fajn. Hodně se teda nasměju... a domů budu jezdit jen na víkendy, divné. Ale zvyknu si.

Ehhh, taky je u vás tak šílené horko? My byly dneska s kamarádkou a tetou u vody. Přírodní voda. Teda, celkem čistá. A hodně potápěčů. A zase jsem se hodně nasmála. Plavu si tak ke břehu, jsem tak uprostřed lomu, když kousek ode mě plave nějaký děda, který mi říkal, že je tady teplý proud, tak jsem kývla a řekla, že jo. No, pak k němu plaval asi jeho kamarád, já plavala dál, když v tom slyším toho druhého dědu: "No, už se dívám, pěkná, pěkná, kdo ví, jestli by mi pomohla, kdybych se topil." No, tak jsem se zasmála, plavala dál, už jsem je měla za sebou, když v tom ten první děda říká: "Hele, já ji viděl první!" No, tak jsem se znovu zasmála a v duchu si řekla, proč to nemůže být nějaký mladší kluk. Huh.

Dneska sestra odjela se svým přítelem, já je naštěstí nezastihla, protože jsem domů od kamarádky dojela v 17:40. No, ale dozvěděla jsem se, že by zase měli přijet v pátek, huh, tak jsem řekla, proč budou zase jezdit na víkend a pak zpátky, to je zbytečně 240 korun vyhozeno za cestu. Vážně, když má sestra s přítelem peníze jezdit sem na víkend, mohl by mi její přítel vrátit peníze, které mi dluží, a které bych jakože potřebovala. Jo, dobře, taky se mi nechce spát v obýváku a být tam celé dva dny, protože to by znamenalo zabitý víkend a to já nechci.

Huh, tak končím. Nevím, kolik vážím, zvážím se zítra ráno. Ale u kamarádky jsme hodně plavaly, chodily a běhaly. Ale i jedly, no, uvidím, každopádně od zítřka jedu na svůj režim.

Jídelníček - 13.7.2013

13. července 2013 v 23:11 | Misterioa |  Jídelníček
Takžeee, od zítřka nevím, kdy tu budu. Budu tady mít na týden kamarádku a pak k ní jedu na týden já. Tedaaa, první týden se tady možná ukážu někdy večer, ale ten další určitě ne. :) No, za dvy týdny mě tu teda máte ale najisto. Budu se držet s jídlem! :)
Dneska jsem měla možnost jít do klubu, ale odmítla jsem. Nemám na to dneska nějak náladu. Nepotřebuju mít kolem sebe falešné lidi, fakt ne. Takže jsem dneska zůstala doma.

Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: čína, maso, zelenina
Svačina: 3 malé kousky buchty
Večeře: -

Pití: 1,5l saguara citrón

Pohyb: běh
50x sedy-lehy
cvičení na nohy

Váha: 71,3 kg

Jídelníček - 12.7.2013

12. července 2013 v 23:11 | Misterioa |  Jídelníček
Zdravím vás, omlouvám se, že se ozývám až teď, ale, ehm... jaksi se mi nedařilo a mé hnusné jídelníčky jsem odmítala dávat. Včera se ve mně něco zlomilo, naštvala jsem se a řekla si, že takhle to dál nejde! Chci být přece hubená! Takže sem od teď budu dávat všechny jídelníčky i kdybych sežrala půl tuny zmrzliny. A začnu se opět snažit, takhle to dál fakt nejde.
Jenže tu mám menší problém. V neděli přijíždí kamarádka ke mně na týden, takže se sem na blog před ní nedostanu, možná až večer, ale to si nejsem jistá, možná se tu jednou přes týden objevím, nevím, ale fakt se budu poctivě snažit jíst málo! Další týden jedu ná týden já k ní, což se opravdu na blog nedostanu, možná tak na mobilu, ale to nestihnu nic napsat, asi... pak bych už opět měla být doma, ale ještě zítra napíšu toto znovu. :)
Tu klobásku jsem si dávat neměla, já vím, ale mamku ju koupila protože jsem prý neobědvala, takže jsem si ji musela dát. A taky vím, že mám málo pití, ale nemůžu za to, zítra se snad celkově polepším. :)
Haha, jinak, docela o sobě dozvídám "pěkné" věci od pár mých exspolužáků. :D Ach jo, kdyby aspoň říkali to, co je pravda. :D Jsou mi k smíchu, vážně. :D Asi jsem pro ně fakt zajímavá. :D

Snídaně: -
Svačina: kousek melounu
Oběd: 1,5 banánu + bílý jogurt
Svačina: malá klobáska a půl rohlíku
Večeře: -

Pití: 2 sklenice mléka, 2 sklenice džusu

Pohyb: 15 minut cvičení
běh
104 schodů

Váha: ??

Mé míry - 7.7.2013

9. července 2013 v 19:49 | Misterioa |  Mé míry
Vím, že ty míry sem dávám o dva dny později, ale měřila jsem se v neděli, přesně na čas. :) Je tam pouze nepatrný rozdíl, protože červen pro mě nebyl nijak ukázkový...

Jídelníček - 7.7.2013

7. července 2013 v 22:42 | Misterioa |  Jídelníček
Právě dnes jsem si uvědomila, že mi vlastně vůbec nevadí, že svou třídu už v září nebudu mít, že už nebudeme stejná parta. Šíleně jsem se dneska nasrala, vážně.
Tak za prvé, dneska jsem byla se spolužačkou venku. Tak jsme kecaly a kecaly a ona najednou: "Prý jsi dávala na rozlučce pusu D." Tak já překvapená, že to ví, protože ona tam nebyla, že jo, nebyla tam, jak jsme chlastaly v parku/zahradě. "Dávala, no." "Prý že na líčko a on, že ne, že na pusu, a tak ti prý dal on." "Jo, dával tam všem i L., V. a dalším, děsný." Jako, bylo to fakt děsný, protože on tam fakt dával všem a já se ho neprosila, aby mi nějakou pusu dával. "Říkali mi to kluci, no a zrovna šla kolem Š. a kluci na Š. řekli: Heeej, Š., D. tě podvádí.... s K." Š. je totiž holka D., jak jste asi pochopili. Já vím, že to kluci mysleli ve srandě, protože nemají ještě mozek, ale totálně mě to nasralo, protože to není pravda, dával tam pusu každé, nevím, proč si vůbec vybrali mě, když tam dávala pusu všem holkám a navíc to nebyl žádný polibek, obyčejná, přátelská pusa, jako když se přeje třeba k narozeninám...
Za druhé... v pátek, 28. června bylo mých spolužáků ve škole se rozloučit s učiteli. No a nějaká holka řekla třídnímu, že jsme mu chtěly dát jako dárek na rozloučení striptérku. Ehm, ten nápad jsem vymyslela já (kupodivu) a bylo to myšleno ve srandě, psáno na uzavřené skupině. Což mě taky rozčílilo. LIDI, MYŠLENO VE SRANDĚ, JE JASNÝ, ŽE BYCHOM MU STRIPTÉRKU NEOBJEDNALI. Kurva, fakt nechápu, proč mu to musely říkat, fakt se těším, až z tudma vypadnu, i když... málem jsem se včera rozbrečela, když mi vlastně došlo, že budu jezdit domů jen na víkendy. Bude se mi stýskat po mámě. Teda, nemyslete si, že bychom spolu nikdy bez sebe nebyly... bývala jsem u babičkách a na táborech, ale prostě... v měsíci budu doma jen 8 dní. Divné.
No, tak jsem si zase postěžovala, zanadávala, ale to mě fakt vytočilo. Jak kluci mohli říct, že D. podvádí Š. se mnou? A to s tou striptérkou? Neznáte srandu? Asi fakt začnu držet jazyk za zuby. Fajn, nevím, jestli jsem tak zajímavá, že si mě všichni berou do huby.


Snídaně: -
Svačina: 3 malé kousky buchty
Oběd: Segedín
Svačina: -
Večeře: jahody s bílým jogurtem

Pití: Coca Cola, voda

Pohyb: 3 hodiny venku

Váha: ??

I'm so sorry

4. července 2013 v 23:28 | Misterioa |  Deník
Fakt se vám chci omluvit, že nepíšu. Jenže tento týden je takový celý na houby. Kazím jídlo, kde se dá. Pohyb nemám skoro žádný, protože jsem ráda, že se projdu, natož, abych běhala, či nějak cvičila, to nezvládám. Blbý úraz, blbý. Ale musím říct, že se to pomalu lepší. Ale jsem hodně vyčerpaná, fakt hodně. Stačí mi ujít 2 kilometry a už si musím jít někam sednout, protože mě bolí šíleně nohy. Děsný. A to jdu zítra 5 kilometrů k babičce, jsem mamce říkala, že to neujdu, ale že prý půjdeme pomalu, haha. Já se budu zastavovat, už to vidím, protože já to s tou nohou fakt nedám. Kdybych byla v pořádku, proč ne.

No... pojďme k jídlu. To je fakt hrozný. Jak jsem celý den doma, prostě jím jak prase. Dobře, zas tak ne, ale už se těším, až se mi zahojí prdel a já budu moct cvičit, běhat a všechno. Snažím se s jídlem fakt krotit, celkem dneska jsem se držela, ale tento týden stojí fakt za houby, takže se omlouvám, ale jídelníček vám sem nedám. Sorry. Zítra jdeme teda k té babičce na oběd, budu se držet, ale poslední dobou mi to nějak nejde. Nevím, co se děje... potřebuju zase najet na svůj systém, sakra.

Radši se nevážím, nechci vědět, kolik jsem za ty čtyři dny přibrala. Jsem fakt hrozná. Musím na jet na starý systém, chci najet na starý systém.

Tak já jdu, ozvu se zase, brzy. Snad už s nějakým mým dobrým jídelníčkem. :)

Chata, Řev, Pád...

2. července 2013 v 17:40 | Misterioa |  Deník
Omlouvám se, že jsem nenapsala dřív, ale prostě jsem nestíhala. Jídelníček začnu zase psát až od zítřka, teď tady vypíšu mé zážitky.

So... v pátek jsem se sbalila a v jednu hodinu odpoledne jsme vyjeli na chatu. Já, kamarád, sestra, od sestry přítel a děda. Když jsme na chatu přijeli, tak jsme to tam trochu uklidili a čekali, až dojedou ostatní. Nebudu vám říkat, co jsme všechno dělali atd. protože to bych tady byla do rána. Ale byla to zábava. Hráli jsme, kecali, jedli, pili. Já si teda otevřela griotku s džusem, že si vodku nechám na sobotu.
Večer teda bylo peklo. A obrovské. Vypustila jsem ze sebe dost nepěkných nadávek, kterých lituju pouze z jednoho důvodu. Přijel tam totiž pak ještě jeden kamarád. No a on se mi líbí a fakt jsem nechtěla, aby mě poznal takhle, když já vlastně taková nejsem, jenže ty nadávky byly potřeba, fakt jo. No, tak to mě jedině mrzí...
V sobotu jsem si teda otevřela vodku se Spritem. K obědu tam přijela máma s tetou a tak jsme všichni kecali. Bylo to fajn. Ani nevím, kdy odjely, na hodiny jsme se nedívala.
Asi o tříčtvrtě na 12 jsem šla s kamarádkou doprovodit kamarádku domů. Byla jí zima a musela brzo ráno vstávat a nechtělo si jí utrácet za taxika, protože to byly nějaké 3 kilometry, tak jsme se šly projít a tak ji doprovodit k hlavní silnici, kde byly lampy.
Haha, všude tma jak někde. Kamarádka posraná strachy, a když jsme se o půlnoci s ní loučily, zrovna začal ohňostroj, tak jsme šly hned s tou druhou kamarádkou na kopec a nádherně jsme viděly ohňostroj. Nazpátek jsme jen tak kecaly a spát jsem všichni šli asi ve 2 ráno. Celkem brzooo.
Jelikož jsem spala na zemi, kde jsem pod sebou nic neměla, byla jsem celá rozlámaná a ještě pořád jsem. Nekecám. Krk mě bolí a všechno... děs. Ale užila jsem si to, to je hlavní. :)

A teď trochu dramatu. U mě se fakt pořád něco děje.
Včera jsem se rozhodla, že pojedu na kolečkových k babičce ukázat vysvědčení. Když jedu nazpátek, do cesty se mi připlete kamínek, takže spadnu. Kousek od cesty byl barák a u toho baráku nějaká žena, která se mě ptala, jestli jsem ok. Tak říkám, že jo, zvedla jsem se a jela dál. No, po pár metrech se dívám na škody a zjistím, že teče krev. Navíc celá půlka zadku odřená. Tak jsem jela za tou ženou nazpátek, jestli nemá náplast, že bych si to jen zalepila tam, kde mi teče krev. Ona se podívala na mé zranění, usoudila, že to mám jako fakt hnusný, tak mi to rovnou i vyčistila. Seběhly se kolem mě asi tři ženy. Fakt ochota, já jim asi milionkrát děkovala, že to nemusely. A ony jen, že když můžou pomoct, že pomůžou, což mě fakt potěšilo.
Ani nevím, jak jsem dojela domů. Ale prostě jsem to nějak zvládla. Štípe to hrozně. Chodím pomalu a sedět je má noční můra. Takže mám tady nohu na stole, ať nesedím na odřenině a žiju. Ale to není všechno.
Doma jsem dostala zimnici a následně jsem měla zvýšenou teplotu, jen mírně, ale i tak. Tak jsem si šla lehnout o půl osmé, že na hodinku, nakonec jsem vstávala v devět a o tříčtvrtě na deset jsem šla mámě naproti do práce se psem ať se ještě projde.
Doma má máma shlédla mé zranění a okomentovala to slovy, že to mám fakt hrozné a že je možné, že tam budu mít zánět a taky, že to mám hrozně horké. Taky, že být mnou, tak by brečela tu dobu, co se to stalo. Nevím, jak můj zadek vypadá, ale v zrcadle to nevypadá nějak ošklivě, tak nevím, ale i teta říkala, že to vypadá strašně.
Když zhodnotila můj úraz, šla jsem jí pomoct se svačinou. Jenže se mi udělalo špatně a myslela jsem, že omdlím. Měla jsem takové mžiky před očima a ty jsem vždycky mívala před tím, než jsem omdlela. Už párkrát jsem omdlela totiž, takže jsem řekla mamce, že jí nepomůžu, že asi omdlím a tak jsem si šla lehnout a dát nahoru nohy. Máma mi otevřela dokořán okno a já chvíli ležela. Stejně jsem řekla mámě ať spí se mnou v pokoji. A spala. O:)
Ehm, takže jsem omezená v pohybu. Chodím pomalu a chodím jak tučňák. So, zítra se ozvu s jídelákem. :)