Srpen 2013

Je na čase se ozvat

27. srpna 2013 v 10:36 | Misterioa |  Deník
Tak se vám hlásím po dlouhé době. Důvod je jednoduchý a prostý, nebyl čas. A když už byl, neměla jsem náladu tady něco psát. Ale myslela jsem na vás a říkala jsem, že se ozvu, ale pak už byl zase večer a já šla spát.

Víte, jak jsem vám tady psala o tom klukovi? Nooo, nepíšeme si. V sobotu byl v klubu, tak jsem mu v neděli napsala, ale odpovídal.... divně, že jsem řekla, že se mu nebudu vnucovat a zavřela jeho chat křížkem. Poslední dvě soboty jsem strávila v klubu a bylo to hrozně fajn. Domů jsem se vracela o čtvrt na čtyři a bylo mi prostě hej.

A má váha? Pořád se tak nějak drží na 70,6-71,5 kg. Tedaaa,včera jsem večer sežrala brambůrky, tak jsem se dneska vážila a bylo tam 72 kg, ale věřím, že já mám ještě v sobě, protože se cítím hrozně nažraná. :D A kdybych je už v sobě neměla, nechte mě v tom. Ještě mám šest dní, abych se sebou něco udělala. Pak už jdu do školy. A moc si nevěřím v tom, že bych v neděli na váze měla minimálně 69,9 kg. Kord, když v sobotu se slaví narozeniny. ._. Ale budu se snažit se držet. Chceme být přece hubené!

V neděli odjíždím už ke kamarádce. Už teď přemýšlím, co si všechno s sebou sbalit, abych toho moc nezapomněla, abych to pak další týden nemusela tahat vlakem. :D Rozhodla jsem se, že od září budu chodit do posilky, nejspíš s kamarádem, bráchou od kamarádky, u kterých budu bydlet od září. :D Nooo, uvidíme.
Každopádně se teď ke kamarádce, kde budu bydlet, těším. Nejspí budu prvních pár dní taky spát v obýváku jako teď, ale tam mě nikdo nebude rušit, protože mají obývák takový trochu oddělený. Mezitím co u nás v obýváku se pořád něco děje, pořád někdo obývákem prochází... Takže, když spím v obýváku, nejspíš jste usoudili, že J. pořád straší u nás. Jeho termín odjezdu do Itálie se opět změnil. Někdy v září. A teď bych kecala kolikátého, protože byl i na operaci. Spadl z kola a zlomil si klíční kost, nemehlo.

A mám nový notebook! Bílou Toshibu a jsem s ní spokojená, i když jsem už měla chvilku, kdy bych ho vyhodila z balkónu, protože Windows 8 byl chvilku až děsivý. Nejvíc času s notebookem teď strávím na balkóně, odkud chytám wifi od cukrárny, kterou máme naproti. Někdy se cítím jak socka, která nemá wifi doma (:D), ale snad bychom ji už od záři taky měli mít. Víte, nikdy jsme wifi nepotřebovali. :)

Prosím, dejte mi ještě chvíli času, kdy začnu pravidelně přidávat, možná se ozvu až od kamarádky, možná se ozvu i dřív. Prázdniny už jsou sice u konce a já sice už nic neplánuju, ale potřebuju dokoupit pár posledních věcí ke kamarádce, uklidit si v pokoji, protože když budu domů jezdit jen na víkendy, každý týden se mi do toho fakt chtít nebude. :D
A víte co? :D Když teď slyším od kamarádů, jaké mají pravidla na intru, jsem sakra ráda, že budu u kamarádky bydlet, kde budu mít víc svobody, než kdybych byla na intru. :) A věřte mi, že jsem i nad tím intrem přemýšlela, teď si říkám, že jsem ráda, že jsem řekla, že budu u ní. I když, kdo ví, jaké to tam bude. Po dvou týdnech můžu mluvit jinak. :D Tak se mějte, nejpozději seozvu v pondělí, a možná se ozvu i dřív. :) A půjdu zase plně do toho, já to zvládnu! Všechny to zvládneme!

Jídelníček - 9.8.2013

9. srpna 2013 v 20:56 | Misterioa |  Jídelníček
Tak jsem dneska byla u doktora. Samozřejmě, že měl dovolenou. ._. A tak jsem se rozhodovala, jestli jít za doktorkou, která ho zastupovala. Nemám ji totiž ráda, ale riskla jsem to. Vešla jsem do čekárny, tam nikdo, slyším doktorku za dveřma a já si v duchu říkám: "Proboha, co tu dělám? Zmiz, zmiz. Běž pryč." Nooo, nestihla jsem to, sestřička otevřela dveře a že co potřebuju. Tak říkám, že jsem nejspíš nemocná, tak ona, že jestli chodím k nim, nebo ne. Tak říkám, že k panu doktoru ---. A ona, že teda bude chtít kartičku pojištěnce a vědět, kde bydlím.
Z ordinace jsem snad vyšla po třech minutách. :D Ona je ta doktorka strašně rychlá. :D Poslechla si mě, zapsala si teploty, podívala se mi do krku, řekla, že ho mám hodně rudý, napsala mi penicilin a zdarec, příští týden běž na kontrolu k panu doktorovi, protože už nemá dovolenou. :D

Tak jsem si tak dopoledne hajala, zkoukla poslední díly Pretty Little Liars, pak jsem odpoledne zapnula The Sims 2 a čekala, až se mamka vrátí z práce, aby mi mohla vyzvednout prášky, protože jsem u sebe neměla peníze.

Teď se jen modlím, aby mi penicilin zabral, protože nemůžu skoro ani polykat. Jíst mi dělá ohromný problém, hrozně mě to tam dráždí, když něco jím. Na oběd jsem měla malý trojúhelníček pizzy, no, myslela jsem, že se tím udusím, jak to řezalo a bolelo.
Pití nemůžu mít perlivé, dělá mi to opravdu obrovský problém, takže jedině neprelivé a studené. Ach jo, držte mi palce, ať penicilin zabere a já v pondělí nemusím jít opět - tentokrát k mému - doktorovi. Navíc, zítra jedeme k babičce na oběd, na otázku, jestli jedu i já, mi otec odpověděl: "A proč bys nejela, to ti nic neudělá." No, nebudu se s ním hádat, že bych měla odpočívat a ležet, protože kdybych pak náhodou se šla na 10 minut podívat na pc, pořád by mi mlel, proč neležím, když mám ležet. A to v úterý jedeme pryč, takžeee, ne, odsedím si to u babičky a pak doma padnu do postele.

Ohhh a mám novinku. Zítra odjíždí od sestry přítel, teda, ne do Itálie, ale domů něco vyřídit a hádejte, kdy se vrací. V pondělí! To mám radost, zbavím se ho ani ne na 24 hodin. Navíc se jeho termín odjezdu do Itálie posunuje až za další dva týdny. Takže já si zase skoro celý srpen prospím v obýváku, týden budu spát asi v pokoji a pak je už škola a to odjíždím ke kamarádce, kde budu bydlet a kde nejspíš ještě nebudu ve "své" posteli a možná budu spát v obýváku. Tam mi to ale nevadí, vážně, mají tam dooost pohodlný gauč, že se i na to těším. :DD Hahaaa, ale tady ten náš gauč a ještě, když se ti nechce spát, tak nemůžeš nic dělat, jen ležet, protože bych jinak budila rodiče. A možná už v pterý budu mít svůj vlastní notebook. :333

Já vím, na to, že nemůžu moc polykat je jídelníček strašný, ale já měla opravdu hlad teď večer, tak jsem si musela dát jogurt, něco co bych nemusela kousat.

Snídaně: Jablečný závin (to byl můj krk ještě trochu ok, když jsem jedla, nedráždilo mě to, až na oběd)
Svačina: -
Oběd: Malý trojúhelníček pizzy
Svačina: -
Večeře: Jogurt

Pití: 3l neprelivé ondrášovky s příchutí hrušky a něčeho (teď si ten název nevybavuju :D)

Pohyb: --- (když nepočítám asi 2,5 km chůzi k doktorovi a domů)

Váha: ?? kg

Horečky, Pokračování mé story...

8. srpna 2013 v 20:13 | Misterioa |  Deník
Vím, že jsem se dlouho neozvala, včera jsem se měla změřit, ale popravdě, zapomněla jsem na to, tak až zítra. Navíc, od včerejška jsem chytla teploty. Dneska ráno jsem měla 38,1 a o půl druhé odpoledne jsem měla 38,2. Oh God, why me? Takže dopuju se práškama. Teďka naštěstí teplotu nemám, rovných 37, tak musím zaklepat. Máma mě stejně žene k doktorovi, protože je před víkendem a bolí mě ukrutně v krku. Takže ho zítra nejspíš opět navštívím. Fakt se mi k němu jít nechce, protože jsem u něho byla na konci června a nic mi na horečky a můj bolavý žaludek neřekl. Takže jestli to bude zase stejné, zbytečně zahozený čas. Fuj, cítím se jak hypochondr. ._.

A jak pokračuje má story s klukem, se kterým jsem měla jít na kolečkové? :D No, v pondělí jsme prohodili jen pár zpráv, v úterý si nepsali a dneska jsem mu napsala. :D Já si říkala: "Nebudeš mu psát, nebudeš se vnucovat." Nooo, ale nakonec jsem mu napsala. ._. :D A odpověděl okamžitě, jako kdyby na to čekal! :D Dobře, možná si trochu věřím, ale nechte mě při té myšlence, že čekal, až mu napíšu. :D No, víte, já jsem hrozně rýpavý člověk, takže si myslím, že jsem ho v tu neděli, co jsem napsala, naštvala. :D Hej, hou, už to nevrátím, co se dá dělat. Život jde dál, třeba na to zapomene. :3 Ale tak co, bavili jsme se jakože normálně, že až si objedná kolečka, že na ty kolečkové půjdeme a já: "Umm.. a brzy to asi nebude, že? :D" a on napsal, že snad jo, že je musí objednat. Tak uvidíme, podám pak další hlášení. :D

No... dozvěděla jsem se, že až do konce prázdnin sestra bude už doma, nejede za přítelem, kde bydlí, protože on příští týden odjíždí do té Itálie. Možná jsem krapet doufala, že ona s ním do konce srpna do té Itálie pojede, tak nic no, nevyšlo. Pfff, snad si nebudeme lézt na nervy. A jsem zvědavá, jak se zítra domluvíme s J. na ty peníze, protože je pořád nemám a já potřebuju sestře koupit dárek na narozeniny...

Musím jít se psem, sám se totiž nevyvenčí, mám totiž teplotu 37 a třeba mi vzduch udělá fajn. Stejně mě zítra doktor nemine. :/ Na vaše blogy se podívám asi až zítra, dneska už to nestíhám. Omlouvám se.

Jídelníček - 5.8.2013

5. srpna 2013 v 10:56 | Misterioa |  Jídelníček

Jsem neskutečná kráva. Huh, to není nic nového, žejo. Včera jsme s kamarádem na kolečkových nebyli, žádná novinka, možná jsem to i trošku čekala. Napsal mi sms, že má cosi s kolečkama, tak jsem napsala: "Ok, nevadí." Víte, už od rána mě naštvala máma, takže to mě trošku dorazilo, tak jsem mu pak napsala ještě něco a on mi odepsal v pět ráno, zajímavé. Popravdě, moc jsem mu nežrala, že má v háji kolečka. Nevím, jestli mu to teď už věřím, dal mi jakože dobrý důvod mu to věřit, ale i tak váhám, spíš mu to dál nežeru, ale nebudu se v tom šťourat, je to jeho věc. Tak jsem se jela jen kousíček projet sama a jak jsem jela nazpátek, potkala jsem jeho kamaráda. On úplně nadšeně: "Čáááu." Až jsem si říkala, co se děje? :D Takže zatím jsme skončili takhle, uvidím, co mi dál odepíše.

Dneska přijede sestra s přítelem. Všichni z toho skáčeme dva metry vysoko, žejo. No, třeba má už konečně pro mě od sestry přítel peníze, fakt by se hodily, mám hubu, ozvu se o ně. Máma navíc pronesla: "Tak to se zase neodbydem, když přijedou." Tak na ni koukám jak z jara a povídám: "To jako, že přijedou? I když tu budou, můžeme se odbýt, to je jejich chyba, že jezdí, říkali, že přijedou v pátek, tak když přijedou v ponděli, jejich chyba, já bych kvůli nim nevyvařovala." Máma totiž říkala, že si tento týden dáme jen něco lehkého, žádné vyvařování... To víte, je před výplatou, peníze nejsou... Už včera jsem půjčovala mámě peníze na jídlo.

V sobotu jsem byla s přáteli v tom klubu. Bože, domluva jak prase! Domluva byla v devět, o půl desáté se k nám přidala kamarádka, o čtvrt na jedenáct další čtyři a pak o půlnoci další dvě. Haha. No, do klubu jsme tentokrát šly už o půl 12, protože z hospody nás vyhodily s tím, že tam sedět kvůli nám nebudou. Tak si naserte, žejo. Domů jsem přišla ve tři, lehla a spala. :3

Dneska odpoledne nevím, co budu jíst. Snad už nic moc, možná meloun, pokud mamka koupí, co sním, to dopíšu. :)

Snídaně: -
Svačina: Nektarinka
Oběd: Brambory a maso
Svačina: ?
Večeře: -

Pití: 1l saguara, čaj

Pohyb: chůze
cvičení

Váha: 71,5 kg

Jídelníček - 2.8.2013

2. srpna 2013 v 23:10 | Misterioa |  Jídelníček
Myslím, že budu hoodně děkovat kamarádce, že mě včera vytáhla na kolečkové, protože když jsem jela na náš sraz, potkala jsem jednoho kluka. Před rokem jsme si celkem hodně psali, ale pak to nějak upadlo a my si psát přestali. Víte, potkala jsem ho s kamarádem a v hlavě mi jen kolovalo: "Mám ho pozdravit, nemám ho pozdravit?" No, nakonec jsem broukla tiše: "Čau." Domů jsem dojela v devět, ale na počítač jsem se dostala asi o půl desáté. Ehh, chtěla jsem mu napsat na fb, ale zakázala jsem si to. Říkala jsem si, že se po druhé už vnucovat nebudu. Před tím rokem jsem mu skoro pořád psala já, párkrát já, ale mně to přišlo, že ho prostě otravuju, tak jsem psát přestala a rok jsme si nepsali, vážně. Jenže on mi včera napsal po tom, co jsme se potkali. Vážně jsem byla ráda. A tak jsme si psali a psali. Dneska jsme v psaní pokračovali až jsme se domluvili, že půjdeme v neděli na kolečkové. Já se už vidím, jak spadnu a udělám si trapas. :X

Víte, vím, co si mám povídat s kluky, co beru jako kamarády, ale když on se mi krapet (možná trošku víc) líbí. Budu se hrozně stydět. Ach jo a jestli spadnu, bude to perlička na závěr, haha. No, podám hlášení v neděli, zítra se tady neobjevím, jedu na chatu a pak jdu do toho klubu.

Snídaně: Jahody
Svačina: Brambůrky :X
Oběd: Rajská
Svačina: -
Večeře: -

Pití: 1 sklenice ondrášovky, saguaro,

Pohyb: chůze
cvičení

Váha: 72,2 kg


Jídelníček - 1.8.2013

1. srpna 2013 v 23:44 | Misterioa |  Jídelníček
Dřív jsem se ozvat nemohla. Nestíhala jsem. Navíc, odpoledne tu závislačí táta. No, sranda. Tento měsíc se mi bude kupovat notebook, který potřebuju do školy, protože nebudu přes týden doma. Taky sranda, další peníze fuč.

Dneska jsem byla u babičky na obědě a zítra tam jdu zas. No, můj hubnoucí plán jde zatím fajn. Já to do konce prázdnin pod těch 70 dám!

Jinak nevím, jak tu přes víkend budu. V sobotu pojedu nejspíš na chatu, pak půjdu do klubu a v neděli bych taky měla jít na chatu, bude teplo prý. O:) Dneska jsem potkala holky a prý jsem hodně opálená, prý jako kdybych odněkud přijela, noo a to jsem byla jen 2x u vody! Mně se teda nezdá, že bych byla nějak extra, ale opálená teda jsem. Dokonce se mi na obličeji udělaly puchýře, takže teď vypadám jak dement, teda, puchýře zmizely, ale mám to červený, strupy... hrůza!

Snídaně: Jogurtový nápoj
Svačina: -
Oběd: Rýže + kuře
Svačina: jogurt
Večeře: -

Pití: 1 sklenice ondrášovky, saguaro, 1 sklenice kofoly

Pohyb: 3 km běh
4 km kolečkové

Váha: ?? kg