Je na čase se ozvat

27. srpna 2013 v 10:36 | Misterioa |  Deník
Tak se vám hlásím po dlouhé době. Důvod je jednoduchý a prostý, nebyl čas. A když už byl, neměla jsem náladu tady něco psát. Ale myslela jsem na vás a říkala jsem, že se ozvu, ale pak už byl zase večer a já šla spát.

Víte, jak jsem vám tady psala o tom klukovi? Nooo, nepíšeme si. V sobotu byl v klubu, tak jsem mu v neděli napsala, ale odpovídal.... divně, že jsem řekla, že se mu nebudu vnucovat a zavřela jeho chat křížkem. Poslední dvě soboty jsem strávila v klubu a bylo to hrozně fajn. Domů jsem se vracela o čtvrt na čtyři a bylo mi prostě hej.

A má váha? Pořád se tak nějak drží na 70,6-71,5 kg. Tedaaa,včera jsem večer sežrala brambůrky, tak jsem se dneska vážila a bylo tam 72 kg, ale věřím, že já mám ještě v sobě, protože se cítím hrozně nažraná. :D A kdybych je už v sobě neměla, nechte mě v tom. Ještě mám šest dní, abych se sebou něco udělala. Pak už jdu do školy. A moc si nevěřím v tom, že bych v neděli na váze měla minimálně 69,9 kg. Kord, když v sobotu se slaví narozeniny. ._. Ale budu se snažit se držet. Chceme být přece hubené!

V neděli odjíždím už ke kamarádce. Už teď přemýšlím, co si všechno s sebou sbalit, abych toho moc nezapomněla, abych to pak další týden nemusela tahat vlakem. :D Rozhodla jsem se, že od září budu chodit do posilky, nejspíš s kamarádem, bráchou od kamarádky, u kterých budu bydlet od září. :D Nooo, uvidíme.
Každopádně se teď ke kamarádce, kde budu bydlet, těším. Nejspí budu prvních pár dní taky spát v obýváku jako teď, ale tam mě nikdo nebude rušit, protože mají obývák takový trochu oddělený. Mezitím co u nás v obýváku se pořád něco děje, pořád někdo obývákem prochází... Takže, když spím v obýváku, nejspíš jste usoudili, že J. pořád straší u nás. Jeho termín odjezdu do Itálie se opět změnil. Někdy v září. A teď bych kecala kolikátého, protože byl i na operaci. Spadl z kola a zlomil si klíční kost, nemehlo.

A mám nový notebook! Bílou Toshibu a jsem s ní spokojená, i když jsem už měla chvilku, kdy bych ho vyhodila z balkónu, protože Windows 8 byl chvilku až děsivý. Nejvíc času s notebookem teď strávím na balkóně, odkud chytám wifi od cukrárny, kterou máme naproti. Někdy se cítím jak socka, která nemá wifi doma (:D), ale snad bychom ji už od záři taky měli mít. Víte, nikdy jsme wifi nepotřebovali. :)

Prosím, dejte mi ještě chvíli času, kdy začnu pravidelně přidávat, možná se ozvu až od kamarádky, možná se ozvu i dřív. Prázdniny už jsou sice u konce a já sice už nic neplánuju, ale potřebuju dokoupit pár posledních věcí ke kamarádce, uklidit si v pokoji, protože když budu domů jezdit jen na víkendy, každý týden se mi do toho fakt chtít nebude. :D
A víte co? :D Když teď slyším od kamarádů, jaké mají pravidla na intru, jsem sakra ráda, že budu u kamarádky bydlet, kde budu mít víc svobody, než kdybych byla na intru. :) A věřte mi, že jsem i nad tím intrem přemýšlela, teď si říkám, že jsem ráda, že jsem řekla, že budu u ní. I když, kdo ví, jaké to tam bude. Po dvou týdnech můžu mluvit jinak. :D Tak se mějte, nejpozději seozvu v pondělí, a možná se ozvu i dřív. :) A půjdu zase plně do toho, já to zvládnu! Všechny to zvládneme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gabien gabien | Web | 28. srpna 2013 v 7:44 | Reagovat

Jsi dobrá, že se tak i s těmi kg držíš, já buď nejím, nebo žeru, jsem fakt děsná. Ale samozřejmě všechny to zvládneme! Já si dávám ty cíle raději menší, aby mne nedemotivovalo, když je nesplním, ale naopak nakoplo, že to jde ještě rychleji. A i tak vidím do konce roku super číslíčko, tak jen doufám, že ho tam dám ještě dříve :))

2 Estella Estella | Web | 28. srpna 2013 v 10:24 | Reagovat

Bydlet u kamarádky? To zní skvěle... Držím palce, ať se ti i u ní daří držet váhu.

3 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 29. srpna 2013 v 22:32 | Reagovat

já ti docela závidím..... mě by rodiče nedovolily (v tolika letech) být tak dlouho venku o.O když už začíná být tma tak se bojí -_- nevím, jestli je to "prokletí" jedináčka nebo proč se tak bojí, ale závidím ti........ :D a závidím ti aj v tom, že bydlíš u kámošky :DD to bych taky chtěla :33 a já mám taky windows 8 a zezačátku mi to moc nešlo, ale teď si ho nemůžu vynachválit :33 fakt mi vyhovuje :DD, ale chvíli to trvalo no...... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama