Jídelníček - 5.8.2013

5. srpna 2013 v 10:56 | Misterioa |  Jídelníček

Jsem neskutečná kráva. Huh, to není nic nového, žejo. Včera jsme s kamarádem na kolečkových nebyli, žádná novinka, možná jsem to i trošku čekala. Napsal mi sms, že má cosi s kolečkama, tak jsem napsala: "Ok, nevadí." Víte, už od rána mě naštvala máma, takže to mě trošku dorazilo, tak jsem mu pak napsala ještě něco a on mi odepsal v pět ráno, zajímavé. Popravdě, moc jsem mu nežrala, že má v háji kolečka. Nevím, jestli mu to teď už věřím, dal mi jakože dobrý důvod mu to věřit, ale i tak váhám, spíš mu to dál nežeru, ale nebudu se v tom šťourat, je to jeho věc. Tak jsem se jela jen kousíček projet sama a jak jsem jela nazpátek, potkala jsem jeho kamaráda. On úplně nadšeně: "Čáááu." Až jsem si říkala, co se děje? :D Takže zatím jsme skončili takhle, uvidím, co mi dál odepíše.

Dneska přijede sestra s přítelem. Všichni z toho skáčeme dva metry vysoko, žejo. No, třeba má už konečně pro mě od sestry přítel peníze, fakt by se hodily, mám hubu, ozvu se o ně. Máma navíc pronesla: "Tak to se zase neodbydem, když přijedou." Tak na ni koukám jak z jara a povídám: "To jako, že přijedou? I když tu budou, můžeme se odbýt, to je jejich chyba, že jezdí, říkali, že přijedou v pátek, tak když přijedou v ponděli, jejich chyba, já bych kvůli nim nevyvařovala." Máma totiž říkala, že si tento týden dáme jen něco lehkého, žádné vyvařování... To víte, je před výplatou, peníze nejsou... Už včera jsem půjčovala mámě peníze na jídlo.

V sobotu jsem byla s přáteli v tom klubu. Bože, domluva jak prase! Domluva byla v devět, o půl desáté se k nám přidala kamarádka, o čtvrt na jedenáct další čtyři a pak o půlnoci další dvě. Haha. No, do klubu jsme tentokrát šly už o půl 12, protože z hospody nás vyhodily s tím, že tam sedět kvůli nám nebudou. Tak si naserte, žejo. Domů jsem přišla ve tři, lehla a spala. :3

Dneska odpoledne nevím, co budu jíst. Snad už nic moc, možná meloun, pokud mamka koupí, co sním, to dopíšu. :)

Snídaně: -
Svačina: Nektarinka
Oběd: Brambory a maso
Svačina: ?
Večeře: -

Pití: 1l saguara, čaj

Pohyb: chůze
cvičení

Váha: 71,5 kg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anahell Anahell | Web | 6. srpna 2013 v 0:32 | Reagovat

Někdy je smutné, když se přátelé přihlouple vymlouvají. Ale tak asi jsem naivní, ale třeba bych mu to i věřila. Na druhou stranu ho neznám, že...
Jinak jídelníček parádní :) Bramborami jako přílohou se nikdy nic nezkazí.
Snad se ti ty peníze vrátí zpět. Znám ten tlak, kdy člověk počítá každou korunu a vypomáhá rodičům až příliš dobře... :(

2 Sawi Sawi | Web | 6. srpna 2013 v 4:52 | Reagovat

Ty nejsi kráva!Myslíš,že by nějaká kráva dokázala zhubnout 9,5kg?Zamysli se :)

U nás se tento týden asi taky nebude nějak extra vařit.Máma má záhul v práci a můj,,milovaný,, tatík už má dva týdny spoždění s alimentama.Takže nic moc.Ale sestra si pozvala na víkend přítele,tak si zas poručila,ať je pořádně navaříno.

3 Christine Christine | Web | 7. srpna 2013 v 13:43 | Reagovat

tak třeba měl ten kámoš fakt něco s kolečkama....... a nebo se chtěl sejít, ale pak dostal trému a chtěl to zruši...... :) je spousta možností a všechny nemusí být špatné :) a jsem ráda, že sis to v tom klubu užila! jako trochu se divím, že tě doma pustili do tolika hodin :DD jako já nevím, ale mě by nepustili ani kdyby mi bylo 15 :D ale je to možná tím že jsem jejich "milovaný" jedináček a ty máš starší ségru :D a doufám, že se ti ty peníze brzo vrátí, když už ne od mámy, tak aspoň od ségřiného přítele :DD, to já taky vždycky půjčovala rodičům (třeba to, co jem dostala za vysvědčení, na narozky a tak) a mamka to vždycky vrátila, ale taťka nikdy, ale já jsem se vždycky bála otevřít pusu :DD ale tak snad ji ty otevřeš :DD a jinak super jídelníče :))

4 afr0dita afr0dita | Web | 8. srpna 2013 v 14:32 | Reagovat

Jestli budeš kámošovi věřit nebo ne záleží na Tobě :) Já se ale už dokonale přesvědčila, že některým "kamarádům" se opravdu nedá věřit a nejsou to kamarádi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama