Jídelníček - 9.8.2013

9. srpna 2013 v 20:56 | Misterioa |  Jídelníček
Tak jsem dneska byla u doktora. Samozřejmě, že měl dovolenou. ._. A tak jsem se rozhodovala, jestli jít za doktorkou, která ho zastupovala. Nemám ji totiž ráda, ale riskla jsem to. Vešla jsem do čekárny, tam nikdo, slyším doktorku za dveřma a já si v duchu říkám: "Proboha, co tu dělám? Zmiz, zmiz. Běž pryč." Nooo, nestihla jsem to, sestřička otevřela dveře a že co potřebuju. Tak říkám, že jsem nejspíš nemocná, tak ona, že jestli chodím k nim, nebo ne. Tak říkám, že k panu doktoru ---. A ona, že teda bude chtít kartičku pojištěnce a vědět, kde bydlím.
Z ordinace jsem snad vyšla po třech minutách. :D Ona je ta doktorka strašně rychlá. :D Poslechla si mě, zapsala si teploty, podívala se mi do krku, řekla, že ho mám hodně rudý, napsala mi penicilin a zdarec, příští týden běž na kontrolu k panu doktorovi, protože už nemá dovolenou. :D

Tak jsem si tak dopoledne hajala, zkoukla poslední díly Pretty Little Liars, pak jsem odpoledne zapnula The Sims 2 a čekala, až se mamka vrátí z práce, aby mi mohla vyzvednout prášky, protože jsem u sebe neměla peníze.

Teď se jen modlím, aby mi penicilin zabral, protože nemůžu skoro ani polykat. Jíst mi dělá ohromný problém, hrozně mě to tam dráždí, když něco jím. Na oběd jsem měla malý trojúhelníček pizzy, no, myslela jsem, že se tím udusím, jak to řezalo a bolelo.
Pití nemůžu mít perlivé, dělá mi to opravdu obrovský problém, takže jedině neprelivé a studené. Ach jo, držte mi palce, ať penicilin zabere a já v pondělí nemusím jít opět - tentokrát k mému - doktorovi. Navíc, zítra jedeme k babičce na oběd, na otázku, jestli jedu i já, mi otec odpověděl: "A proč bys nejela, to ti nic neudělá." No, nebudu se s ním hádat, že bych měla odpočívat a ležet, protože kdybych pak náhodou se šla na 10 minut podívat na pc, pořád by mi mlel, proč neležím, když mám ležet. A to v úterý jedeme pryč, takžeee, ne, odsedím si to u babičky a pak doma padnu do postele.

Ohhh a mám novinku. Zítra odjíždí od sestry přítel, teda, ne do Itálie, ale domů něco vyřídit a hádejte, kdy se vrací. V pondělí! To mám radost, zbavím se ho ani ne na 24 hodin. Navíc se jeho termín odjezdu do Itálie posunuje až za další dva týdny. Takže já si zase skoro celý srpen prospím v obýváku, týden budu spát asi v pokoji a pak je už škola a to odjíždím ke kamarádce, kde budu bydlet a kde nejspíš ještě nebudu ve "své" posteli a možná budu spát v obýváku. Tam mi to ale nevadí, vážně, mají tam dooost pohodlný gauč, že se i na to těším. :DD Hahaaa, ale tady ten náš gauč a ještě, když se ti nechce spát, tak nemůžeš nic dělat, jen ležet, protože bych jinak budila rodiče. A možná už v pterý budu mít svůj vlastní notebook. :333

Já vím, na to, že nemůžu moc polykat je jídelníček strašný, ale já měla opravdu hlad teď večer, tak jsem si musela dát jogurt, něco co bych nemusela kousat.

Snídaně: Jablečný závin (to byl můj krk ještě trochu ok, když jsem jedla, nedráždilo mě to, až na oběd)
Svačina: -
Oběd: Malý trojúhelníček pizzy
Svačina: -
Večeře: Jogurt

Pití: 3l neprelivé ondrášovky s příchutí hrušky a něčeho (teď si ten název nevybavuju :D)

Pohyb: --- (když nepočítám asi 2,5 km chůzi k doktorovi a domů)

Váha: ?? kg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 afr0dita afr0dita | Web | 10. srpna 2013 v 16:14 | Reagovat

Brzy se uzdrav zlatí :) Tu bolest, kterou popisuješ, tu znám. Popsala jsi to úplně přesně, jako když mě bolí v krku. Jediné co nemám ráda je rýma a bolest v krku. Tak se rychle uzdrav! :)

2 Anahell Anahell | Web | 11. srpna 2013 v 14:20 | Reagovat

Ajee.... No mně všechna nachlazení apod. začínají od krku, takže to moc dobře znám. Hodně mi pomáhal Orofar nebo Septolete neo. Tak se nám rychle uzdrav. A s tím počítačem to znám :D Jinak já hraji sims3 :D xDD

3 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 23. srpna 2013 v 13:05 | Reagovat

doufám, že už jsi se uzdravila :), ale myslím že ano :D
PS: jsem Christine a mám nový blog a došlo k pár změnám (už prostě nějak nechci hubnoucí blog..... :// stejně to u mě k ničemu nevedlo :(, spíš naopak..... -_- tak se pokusím hubnout dál, ale nechci to psát na blog.....) ale i tak doufám, že zůstaneme dál spřátelené  adresa je: this-is-my-life-blog.blog.cz :))

4 gabien gabien | Web | 26. srpna 2013 v 13:45 | Reagovat

Ou, koukám, že jsi tu taky dlouho nebyla, ale prázdniny pomalu končí a je na čase začít zase makat na sobě!!! Já to přes prázdniny pořádně pos... ale jsem pevně rozhodnutá začít znovu a těch 65 se dočkat!!! Tak doufám, že do toho jdeš znovu se mnou :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama