Září 2013

Jídelníček - 30.9.2013

30. září 2013 v 20:09 | Misterioa |  Jídelníček
Ahojte, omlouvám se, že jsem se zase delší dobu neozvala, ale tak nějak jsem tento týden nic nedělala. A když jsem přijela domů a v sobotu se vážila, měla jsem o jedno kg víc než minulý týden. Takže má aktuální váha? 72,9 kg. A jo, stydím se za ni! Takže do konce října chci mít aspoň 69 kg. A půjdu do toho naplno! Chci si dokázat, že na to mám. Že dokážu pořádně zhubnout. Chtěla jsem se ozvat včera, jenže víte co? Vypla se wifi a tím pádem jsem se sem nedostala. Tak jsem se dívala s kamarádkou a tetou na talent.

Nevím, co tak nějak dál psát. Tak já se zase ozvu zítra, nejspíš. A do konce října dám těch 69 kg! Dám to!
Snídaně: -
Svačina: Jeden toust
Oběd: Pár brambor a kuře
Svačina: -
Večeře: Malá miska dýňové polévky

Pití: Voda se sirupem, čaj

Pohyb: 20 minut cvičení

Váha: ?? kg

Jídelníček - 19.9.2013

20. září 2013 v 5:42 | Misterioa |  Jídelníček
Zdravím, chtěla jsem se ozvat už včera, bohužel se vypnula wifi a já se sem nedostala. Tak píšu teď. Dneska jedu domů a... těším se. Ve středu jsem brečela, bylo to něco jako: "Já chci domů." Jeden nezvyk, ale je to o zvyku, no. Teď už to je v pohodě... a jak se máte vy?

Tento týden jsem se celkem držela, ale mohlo by to být lepší. Vždycky to může být lepší. Na čtvrtek a dnešek jsem si odhlásila obědy, v pátek si je vždycky odhlašuju, nestíhala bych vlak.
Od října chci začít chodit do posilovny, ten září je takový, kdy se všechno rozjíždí, tak chci až od října, až budu mít vše do školy zaplacené. Včera jsme taky měli tělocvik. Bylo to trošku lepší. Běhali jsme a skákali do písku. Ze skoku mám trojku, tak si říkám, že bych propadnou nemusela a na čtverku to mohla dát. :D

Těším se domů až budu relaxovat. Tady se téměř nezastavím, pořád něco dělám. A taky bych celkem zašla do klubu, ale nevím, jestli půjdou holky, tak uvidíme. Každopádně budu odpočívat a sledovat seriály.

Dám vám sem jídelníček za včerejšek. Ty špagety mě štvou, ale večeři se tady moc nevyhnu. A dneska jsem viděla fotku, kterou teta fotila minulé léto v plavkách. Vypadám tam jak vyžrané prase, vlastně, ještě pořád sem, ale vídím nějaký ten pokrok. Říkám, že z té fotky udělám před a potom. :D Ale nemám odvahu ji sem zatím dávat.

Snídaně: -
Svačina: 2 tousty (salám, sýr, rajče, kečup)
Oběd: -
Svačina: Jeden oplatek
Večeře: Malá porce špaget, ovocný salát

Pití: 1l Mattoni, čaj, dvě sklenice sirupu s vodou

Váha: ?? kg (zvážím se v sobotu ráno)

Jídelníček - 16.9.2013

16. září 2013 v 18:44 | Misterioa |  Jídelníček
Jak se máte? Já teda fajn, teď jsem přišla z venku, dopíšu článek, podívám se po netu a půjdu si zacvičit. :) Abych byla upřímná, v neděli jsem se ke kamarádce těšila, protože jsem se s tátou i se ségrou pohádala. Vlastně i s mámou, ale s ní to bylo po 10 minutách ok. :D Nemůžu se moc rozepisovat, nemám čas, tak přidávám rychlý jídelníček. :)

Snídaně: -
Svačina: Chleba se selámovou pomazánkou, oplatek
Oběd: -
Svačina: Rohlík z Albertu (nevím, co to bylo :D) + Jogurtový nápoj
Večeře: -

Pití: Saguaro (hodně málo) ://

Pohyb: 4 km chůze (cesta do školy a ze školy, ostatní chůzi nepočítám)
2 hodiny tělocviku
cvičení

Váha: ?? kg

Jídelníček - 12.9.2013

12. září 2013 v 18:49 | Misterioa |  Jídelníček
Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale od pondělí do středy jsem byla se třídou na adapťáku a notebook jsem s sebou neměla. Takže jsem se sem pořádně dostala až dnes. Adapťá byl fajn, nebudu to tady nijak moc rozebírat, ale myslím, že budeme fajn kolektiv, ale už začínám pociťovat, že to je hodně velká drbárna. Jo, 25 holek ve třídě se fakt nevyplácí.

Dneska to teda bylo v pohodě. Dvě hodiny angličtiny, matika, literatura a dvě hodiny tělocviku. Poslední hodina odpadla. :3 Jo a asi propadnu z tělocviku, všechno známkuje a já jsem na tělák fakt levá. Ale aspoň na čtverku to budu muset dát. :D Nevzdám se! :D Jo, a zítra končíme po třetí hodině kvůli maturitám. A jelikož mi jede vlak domů 10:21 a hodina končí 10:35, půjdu dřív. Nechtělo by se mi fakt čekat na další vlak dvě hodiny. :D

Snídaně: cerálie s mlékem
Svačina: -
Oběd: Malá porce bramborové kaše + jeden malý karbenátek (v jídelně dávají malé porce, aspoň jedno plus)
Svačina: -
Večeře: Bílý jogurt + 1 nektarinka

Pití: 1,5l Dobré vody

Pohyb: 7 km chůze (cesta do školy a ze školy a pak cesta do tělocvičky, která je daleko tak 1,5 km, ostatní chůzi nepočítám)
2 hodiny tělocviku
cvičení

Váha: ?? kg


Jídelníček - 5.9.2013

5. září 2013 v 21:28 | Misterioa |  Jídelníček
Dneska nás učitelka pustila o půl hodiny dřív. Z tělocviku. Byly to jen úvodní hodiny, takže jsme šly na stadion, kde budeme cvičit. Cesta tak na patnáct minut. Tak jsme si zase zašly na oběd dřív a nikdo tam nebyl! Mohly jsme si sednou, kam chceme. Boží. Je to totiž malá jídelna a je tam málo stolů a židlí, jsem zvědavá, až nás nikdo nebude pouštět z výuky dřív, to budu v jídelně snad hodinu. Tak jsem se trochu najedla a pak jsme šly s holkama zase do třídy, na poslední hodinu. Písemná komunikace...

A zítra jedu domů. Těším se. Až si popovídám s mámou ovšem... Jen doufám, že mi neujede vlak. Mám na nádraží pouhých 45 minut a cesta ke kámošce mi trvá 20 minut, takže plus cesta na nádraží je dalších 20 minut. No, kdyžtak mi to ujede a já budu muset čekat na další vlak. :DD Haha, je možný, že nastoupím do jiného vlaku. ._. A v pondělí jedu na adapťák. Celkem se těším.


Snídaně: 1 kousek domácí buchty
Svačina: Celozrný chleba, salám, hermelín, paprika, okurek
Oběd: Troška rajské
Svačina: -
Večeře: Malá porce špaget

Pití: 1l Korunní

Pohyb: 5 km chůze (cesta do školy a ze školy a pak ve škole, ostatní chůzi nepočítám)
cvičení s Bobem Harperem

Váha: ?? kg

Jídelníček - 4.9.2013

4. září 2013 v 20:10 | Misterioa |  Jídelníček
Zdravím, tak dnešek byl oproti včerejšku ve škole v pohodě. Učitelé mi přišli taky v pohodě, opět nás učitelka pustila o deset minut z vyučování dřív, abychom mohli jít na oběd, na který jsme teda měli pouhých 20 minut, ale dalo se to zvládnout. A jsem rozhodnutá, že na obědy budu chodit. Teda, aspoň tento měsíc. Budu si teda odhlašovat v pátek, a když se mi to jídlo nebude líbit, ale jinak tam budu chodit. Přece jen, máma to neplatila jen tak.. takže tomu obědu se bohužel nevyhnu. Jídlo za dnešek teda není nejlepší, já to vím, ale bydlím u kamarádky a u tety, tak musím pomalu omezovat jídlo.

Psala jsem si s mámou a... chybí mi. Teď hodně přemýšlím, co bych dělala, kdybych byla doma. Mohla bych jít ven, ale tady? Nikoho tu pořádně ještě neznám... A nad mámou nijak extra nepřemýšlím, jen když si spolu píšeme, chce se mi pomalu brečet:D a ještě, když napíše, že ji chybím, a že ví, že přijedu jen na víkend a v neděli zase odjedu. Ach jo, asi jsem cíťa. :D Ale je to o zvyku. :) Tedaa, nemyslete si, že jsempořád u mámy, jezdila jsem na tábory, na týden ke kamarádce, do Paříže bez mámy a další... ale vždycky jsem věděla, že to je jen pár dní a pak budu zase doma dlouhou dobu, mezitím co teď budu doma dva dny v týdnu, ale jak jsem řekla, je to o zvyku.
Snídaně: malý kousek vánočky
Svačina: Tmavý rohlík a hermelín
Oběd: Trošička rizota
Svačina: -
Večeře: 8 ostružin

Pití: 1,5l Korunní

Pohyb: 5 km chůze (cesta do školy a ze školy a pak ve škole, ostatní chůzi nepočítám)
25 sedy-lehy
cvičení na nohy

Váha: ?? kg

Jsem zde!

3. září 2013 v 19:01 | Misterioa |  Deník
Tak se hlásím, že jsem přežila školu. V neděli jsem s mámou ke kamarádce a tetě přijela asi kolem půl čtvrté. Už si vlastně nepamatuji, co jsem dělala, každopádně, v pondělí jsem šla poprvé na střední.

Měla jsem sraz před vlakovým nádražím s kamarádkou kamarádky, u které bydlím. Kamarádka kamarádky chodí se mnou do školy. Vlastně, je to i má kamarádka. Takže, sraz byl v 7:40. Do školy to mám 1,8 km, tak mě máma hodila před vlakáč, kde byl sraz, protože máma odjížděla domů až v pondělí. Vlakáč je vlastně hned naproti škole, takže ok.
Potkala jsem se s N. a šly jsme do školy. Ve třídě už vlastně bylyl dvě holky, tak se na nás dívaly, a jelikož jsem si uvědomila, že jsou to vlastně mé nové spolužačky, pozdravila jsem je a s N. si sedly dozadu ke stěně. Pomalu se to začalo zaplňovat a konečný výsledek je 30 lidí, z toho 5 kluků, ostatní holky, takže trochu babinec a bude to určitě hrozná drbárna.
Neměli jsme třídní, takže jsem se skoro všechno dozvěděla až dneska. Strávila jsem tam pouze hodinu a půl, takže mi to přišlo fakt v pohodě. Od úterý jsme ovšem už najížděli na rozvrh a konec 14:25.

Dneska jsem už šla do školy pěšky. Budu chodit pěšky, možná někdy autobusem, ale to jen vyjímečně. Mám aspoň nějaké plus, pohyb. Přišla jsem do školy a šla do šaten. Ehh, celkem jsem se lekla. Šatny byly klece jak... z koncentráku, z vězení. Byly fakt šílené, ale ustála jsem to, přece jen, šatny nejsou to hlavní, nebudu tam celých sedm hodin. :)
První dvě hodiny jsme měli třídnické, třídní se mi zdá hrozně fajn, tak snad bude taková i nadále. Jako třetí jsme měli češtinu. Um, psali jsme diktát. Jako... wtf? Učitelka mladá a taková.. nesympatická. Diktát jsem pomalu ani nestáhala. Pak byla španělština, kterou jsem si vybrala a následne angličtina. Psali jsme rozřazovací test, je mi jasné, že budu v tom slabším, protože jsem měla spoustu chyb. Vím to. A pak jsme měli supla na dějepis. Učitelka nás pustila o deset minut dřív, ať si můžeme zajít na oběd ať nemusíme jít o půl třetí. Tak jsme šly. S N. jsme teda šly. A... hodně jsem se nasmála. Přišly jsme do jídelny, vzaly jídlo a teď nikde nevidíme příbory, tak se ptáme kuchařky a ona se na nás dívá, jako kdybychom byly z Marsu a povídá: "Ale my nemáme příbory, máte mít vlastní." A pak se zasmála, tak jsem si řekla, že si asi dělá jen srandu. Ale ona to myslela vážně! Tak jako... wtf? Mám si tahat příbory na oběd? Budu jim platit peníze na nějaké sdružení, potřeby, ale oni nemají příbory?! Tak jsme se teda dost smály, oběd vyhodily a odešly do třídy. Takže mi už po druhé oběd propadl...
Ty příbory byly poslední kapka. Bylo toho dneska už moc. Tolik věcí, které se mi nelíbily, že jsem na tu školu začala nadávat. Ale nehodlám se vzdát po dvou dnech, musím to překousnout. Navíc... spolužáci jsou taky takoví... je to nezvyk. Vím, že to je všechno o zvyku, ale hodně se té školy bojím. Že propadnu, budu mít hodně zmeškanýho (pokud budu mít hodně zmeškaného, dělám zkoušku, abych postoupila dál). Učitelé straší a já se bojím, vážně. Je toho na mě za ty dva dny hodně, takže... jím. Ale já se nevzdám.

Od zítřka zase omezím jídlo a budu mít ještě víc pohybu. Dneska jsem ušla snad 12 km. Cesta do školy, ze školy, do Albertu a z Albertu. Mám to všechno hrozně daleko, takže mám pohyb. Teď si jdu zaběhat a zítra se už ozvu snad i s jídelníčkem. :)