Jsem zde!

3. září 2013 v 19:01 | Misterioa |  Deník
Tak se hlásím, že jsem přežila školu. V neděli jsem s mámou ke kamarádce a tetě přijela asi kolem půl čtvrté. Už si vlastně nepamatuji, co jsem dělala, každopádně, v pondělí jsem šla poprvé na střední.

Měla jsem sraz před vlakovým nádražím s kamarádkou kamarádky, u které bydlím. Kamarádka kamarádky chodí se mnou do školy. Vlastně, je to i má kamarádka. Takže, sraz byl v 7:40. Do školy to mám 1,8 km, tak mě máma hodila před vlakáč, kde byl sraz, protože máma odjížděla domů až v pondělí. Vlakáč je vlastně hned naproti škole, takže ok.
Potkala jsem se s N. a šly jsme do školy. Ve třídě už vlastně bylyl dvě holky, tak se na nás dívaly, a jelikož jsem si uvědomila, že jsou to vlastně mé nové spolužačky, pozdravila jsem je a s N. si sedly dozadu ke stěně. Pomalu se to začalo zaplňovat a konečný výsledek je 30 lidí, z toho 5 kluků, ostatní holky, takže trochu babinec a bude to určitě hrozná drbárna.
Neměli jsme třídní, takže jsem se skoro všechno dozvěděla až dneska. Strávila jsem tam pouze hodinu a půl, takže mi to přišlo fakt v pohodě. Od úterý jsme ovšem už najížděli na rozvrh a konec 14:25.

Dneska jsem už šla do školy pěšky. Budu chodit pěšky, možná někdy autobusem, ale to jen vyjímečně. Mám aspoň nějaké plus, pohyb. Přišla jsem do školy a šla do šaten. Ehh, celkem jsem se lekla. Šatny byly klece jak... z koncentráku, z vězení. Byly fakt šílené, ale ustála jsem to, přece jen, šatny nejsou to hlavní, nebudu tam celých sedm hodin. :)
První dvě hodiny jsme měli třídnické, třídní se mi zdá hrozně fajn, tak snad bude taková i nadále. Jako třetí jsme měli češtinu. Um, psali jsme diktát. Jako... wtf? Učitelka mladá a taková.. nesympatická. Diktát jsem pomalu ani nestáhala. Pak byla španělština, kterou jsem si vybrala a následne angličtina. Psali jsme rozřazovací test, je mi jasné, že budu v tom slabším, protože jsem měla spoustu chyb. Vím to. A pak jsme měli supla na dějepis. Učitelka nás pustila o deset minut dřív, ať si můžeme zajít na oběd ať nemusíme jít o půl třetí. Tak jsme šly. S N. jsme teda šly. A... hodně jsem se nasmála. Přišly jsme do jídelny, vzaly jídlo a teď nikde nevidíme příbory, tak se ptáme kuchařky a ona se na nás dívá, jako kdybychom byly z Marsu a povídá: "Ale my nemáme příbory, máte mít vlastní." A pak se zasmála, tak jsem si řekla, že si asi dělá jen srandu. Ale ona to myslela vážně! Tak jako... wtf? Mám si tahat příbory na oběd? Budu jim platit peníze na nějaké sdružení, potřeby, ale oni nemají příbory?! Tak jsme se teda dost smály, oběd vyhodily a odešly do třídy. Takže mi už po druhé oběd propadl...
Ty příbory byly poslední kapka. Bylo toho dneska už moc. Tolik věcí, které se mi nelíbily, že jsem na tu školu začala nadávat. Ale nehodlám se vzdát po dvou dnech, musím to překousnout. Navíc... spolužáci jsou taky takoví... je to nezvyk. Vím, že to je všechno o zvyku, ale hodně se té školy bojím. Že propadnu, budu mít hodně zmeškanýho (pokud budu mít hodně zmeškaného, dělám zkoušku, abych postoupila dál). Učitelé straší a já se bojím, vážně. Je toho na mě za ty dva dny hodně, takže... jím. Ale já se nevzdám.

Od zítřka zase omezím jídlo a budu mít ještě víc pohybu. Dneska jsem ušla snad 12 km. Cesta do školy, ze školy, do Albertu a z Albertu. Mám to všechno hrozně daleko, takže mám pohyb. Teď si jdu zaběhat a zítra se už ozvu snad i s jídelníčkem. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 3. září 2013 v 22:47 | Reagovat

příbory tahat do školy? :DD to bych si taky myslela, že si ta kuchařka dělá srandu :D, co to jako je? :D za chvílu se bude nosit do školy aj vlastní mýdlo a toaleťák -_- :DDD a jinak chápu, že se bojíš :/, já jsem sice teprve v devítce, ale příštího (a vlastně i tohoto) roku se dost bojím :(

2 gabien gabien | Web | 4. září 2013 v 7:34 | Reagovat

Myslím, že si zvykneš, přece jen je to teprve začátek a když tam máš tu kamarádku, tak se ti bude zvykat určitě ještě lépe. Jinak příbory na oběd, to jsem jako taky v životě neslyšela.

3 Anahell Anahell | Web | 4. září 2013 v 12:40 | Reagovat

Cože? Vlastní příbory...? :D Tak to zabili...
Jinak to máš dobré, že tam máš tu kamarádku. :) Takže to půjde lépe a rychleji si zvykneš (ne jako já na jedné z mých středních). Chodit pěšky je fajn nápad. Já chodím do školy 5km, abych se prošla. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama