Sorry

24. října 2013 v 20:56 | Misterioa |  Deník
OMLOUVÁM SE! Vážně se omlouvám, ale neměla jsem vůbec čas napsat, zase. Za tu dobu, co jsem nenapsala se toho opět hodně událo. Tak to tak nějka shrnu, ať máte aspoň minimální přehled o mně.

První, co se událo, bylo asi to, že jsem měla... rande. Já tomu tak neříkala, ale všichni okolo mě o tom mluvili jako o rande, tak jsem to nechala být. A s kým? Jak jsem vám tady psala o tom klukovi, který bydlí hodně daleko ode mě. Tak přijel v sobotu a byli jsme spolu celé odpoledne. A... vlastně to bylo fajn. Dál to nehodlám rozebírat. :D

Co se týče dalšího bodu - škola. Snažím se bojovat, ale dějepis bude peklo. Každopádně se nehodlám vzdávat, já to zvládnu! Na podzimní prázdniny si beru domů batoh se sešity, protože po prázdninách píšu velké písemky a vážně se to hodlám naučit.

Co se tyče ostatního... když přijedu na víkned, vjedeme si se sestrou do vlasů. A minulý víkend to bylo bruntálně. Byla jsem nazvána, že si hraju na někoho, když domů přijedu jen na víkend. Že jsem sobecká, neochotná a kvůli mně neodmaturuje, protože jsem jí nešla do knihovny pro knížky k maturitě. Pardon, ale já už několikrát říkala, že jak se chová ona ke mně, budu se chovat já k ní. Takže jsem odmítla jít do knihovny kvůli ní. A další věc, pořád si tam může zajít sama, může vzít mojí kartičku a jít si tam něco půjčit, v tom žádný problém není.
Co mě teda pobavilo. :D Sestra šla k babičce na oběd a hádejte, kdo mi volal? Babička. Prý proč jít tam nezajdu, že nejsem ochotná a blá, blá, blá. Tak jsem přikývla, že jsem strašně neochotná, že pro svou sestru nic neudělám, vysvětlila jsem, že nemám čas jít do knihovny a hovor se vypnul, protože babičce došel kredit. :D
Jo a víte co? Když po mně sestra řvala, jak jsem sobecká a kvůli mně nedomaturuje, protože ty knížny nestihne přečíst, rozbrečela se a následně řekla, že jsem kráva a šla k babičce na oběd. :D Tak ať se mi pak nikdo nediví, že odmítám pro ni cokoliv dělat.
Naštěstí jsem si říkala, že už jen neděle a pak zase pojedu zpátky ke kámošce. No a teď mě čekají prázdniny celý týden, budu 10 dní doma (dva dny si prázdniny prodloužím) a já myslím, že zešedivím. Jak z hádek mých rodičů tak z hádek s mou sestrou, teda, pokud neodejede do Itálie, což si ale myslím, že ne.

Co dál bych vám chtěla říct, co se děje v mém životě? No... asi vám to bude připadat nemožné, ale slyším hlasy. Je vždycky týden, kdy spím v pokoji a pak je týden, kdy spím v obýváku a prostě... když spím v obýváku, slyším hlasy. Mužský a ženský. Když se mi to stalo poprvé, probudilo mě to ve tři hodiny ráno. Myslela jsem si, že to je teta a strejda, ale když jsem pochopila význam mužskýh slov, který říkal, že si počká až zemřu či něco podobého, posadila jsem se na gauč a mobilem svítila po obýváku. Po nějaké době hlasy ustaly a já se bála usnout.
Když se mi to stalo podruhé, opět mě to vzbudilo uprostřed noci. Opět jsem se posadila na gauč a poslouchala hlasy, v hlavě mi ovšem šrotovalo, ať to přestane. Když to přestalo, lehla jsem si a podívala se na hodiny. Bylo 03:01. A to jsem si uvědomila, že to i minule bylo ve tři hodiny ráno a nespala vůbec. Až do pěti jsem pozorovala hodiny a čekala, až budu moct vstát. V pět jsem teda usnula a v šest vstávala.
A potřetí se mi to stalo hned po minulé noci. Opět ty a samé hlasy a opět tři hodiny ráno. Ale už jsem nebyla tak vyděšená jak předtím, prostě jsem věděla, že hlasy přestanou. A tentokrát jsem usnula asi po půl hodině. Od té doby spím v pokoji, který je hned vedle ložnice, takže jsem nic neslyšela a snad ani nic neuslyším.
Hlavně se o mně nemyslete, že jsem blázen. Jen prostě nevím, co to je....

A hubnutí? Katastrofa. Nedaří se mi. Ale už jsem si našla video, které budu cvičit, bude zase od Jillian, tak snad se poštstí a já zase něco shodím. :) Protože se mi mé tělo nelíbí. Já chci mít svou vysněnou postavu a já ji taky docílím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Butterfly90 Butterfly90 | Web | 30. října 2013 v 11:53 | Reagovat

Teda, já slyšet hlasy a ještě k tomu v noci, asi umřu strachy... :-o Držím palce  s tím dějákem, to určo zvládneš, neboj :)

2 Felicita Felicita | Web | 30. října 2013 v 20:50 | Reagovat

zvládneš to:) taky v to u sebe doufám. Ale ty hlasy-to je mazec!

3 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 3. listopadu 2013 v 19:56 | Reagovat

nejsi blázen mě kdyby se to stalo, tak bych byla uplně posraná a už bych tam nikdy nechtěla spat! :D a jinak držív palce na písemky ať výsledky dopadnou dobře ;) a gratuluju k tomu "rande" :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama