Listopad 2013

Jídelníček - 25.11.2013

26. listopadu 2013 v 18:21 | Misterioa |  Jídelníček
Nechci se znovu omlouvat. Je mi hrozně, že jsem se tak dlouho neozvala, ale vše šlo nějak z kopce dolů. Prostě se mi nedařilo a já neměla náladu sem psát. Ale... uznejme si, pořád si každá z nás jde za svým cílem. A i když spadneme na zem, musíme vstát a jít dál.
Nehodlám sem psát, že není má chyba, že má váha stojí. Aspoň, že stojí a nešla nahoru. V tom případě, už pěkné 2-3 týdny se držím na váze 72 kg. A to je špatně! Hrozně špatně, ale můžu si za to sama. Cvičila jsem, když jsem měla náladu/čas a jedla jsem téměř cokoliv. Jenže to teď skončilo. Vlastně nevím, co přesně se ve mně hnulo. Možná, že mi trošku narostolo zase břicho, že se mi nelíbí mé nohy, zadek... mohla bych pokračovat dál a dál.

Včera jsem si zašla s kamarádkou do posilovny. Z plánované hodiny se to protáhlo na dvě hodiny. A byl to úžasný pocit. Chtěla jsem do posilovny, kde je běžící pás, takže jsem samozřejmě na něho šla a vážně bych ho chtěla domů. Z nedostatku času budeme nejspíš do posilky chodit 1x týdně a já budu pokračovat ostatní dny doma.

Dneska jsem si odhlásila obědy na celý prosinec, je to vlastně z důvodu, že nechci utrácet za obědy a druhá věc, taky mi to pomůže v mém hubnutí, aspoň trošku, doufám. Navíc, poslední dva obědy byly tak hnusné, že jsem stejně skoro nic nesnědla. :)

Jinak se nic zvláštního neděje. Dneska mi přišly penízky, které mi dlužila sestra a její přítel, takže nejspíš pojedu o víkendu s kamarádkou nakupovat dárky na Vánoce. :) Další týden jedu za kamarádkou a hrozně se těším. Uvidím ji vlastně poprvé, tak jsem zvědavá a všechno.

Snídaně: Celozrný rohlík, dietní šunka, okurek
Svačina: Celozrný rohlík, dietní šunka, okurek
Oběd: Dvě lžičky těstovin
Svačina: -
Večeře: Pomeranč

Pití: Čaj, voda

Cvičení: cviky na břicho, nohy

Jídelníček - 1.11.2013

1. listopadu 2013 v 22:58 | Misterioa |  Jídelníček
Máme tu listopad. Hrozně ten čas letí. Pamatuju si, jak bylo září a teď je listopad. A co se u mě děje? Tak nějak to asi shrnu. Už nepropadám z dějepsïsu, teda zatím. Už mi nevychází z tělocviku čtverka - zatím - a já se budu snaži nemít ani jednu čtverku na vysvědčení! :D Celkem mazec, když jsem na základce prolezla pokaždé s vyznamenáním, když nepočítám 3-5 třídu. :D Budu se snažit a chci se té škole teď věnovat. Nevím proč, ale celkem se i do té školy těším, ale je mi jasné, že mě to zase přejde. :D

S mou sestrou to je komplikované. Hádáme se jak nikdy předtím. Naše velká hádka proběhla v úterý, kdy to bylo fakt peklo. To ostatní byly takové menší hádky. Tak nějak jsem zaslechla, že na mě sestra žárlí či mi závidí. Jenže já nechápu proč, proč by mi měla závidět? Co by mi měla závidět? Jsme ze stejné rodiny, řešíme stejné rodinné problémy a to osobní, to je už na nás, jak se vším naložíme.
Prý mi závidí, že jsem zhubnula. Ale to přece může každý! Jenže její výmluva - ona na to nemá čas, ona se musí učit, mezitím co já na to čas mám. :D I tak teda si večer zacvičí, ne podle videa, ale podle svého gusta. Dál se přes týden ohání mnou, že ona není já, že já mám vždycky přednost a kdesi cosi. Prostě hrůza, fakt hrůza. Mám jí dost, je jí devatenáct a chová se jako kdyby jí bylo někde deset. :)

A co ten kluk? Tak to bych radši nechala bez komentáře. :) Nehodlám se o něm víckrát bavit, so... konec.

A dnešní jídelníček? Možná jsem si nemusela dávat tolik mandarinek, ale když mně taaak chutnají. Jinak jsem měla děsný hlad, ale když je lednička prázdná a peníze nejsou, co naděláte. Mamka teda udělala pak těstoviny jako pozdní oběd a to jsem se, bohužel, fakt na ten svůj malý talíř vrhla, protože jsem fakt měla šílený hlad. :D Jinak, tak nějak jsem zjistila, že bude pro mě lepší, když budu obědvat, aspoň trošičku, protože když neobědvám, sním toho daleko víc, než když bych obědvala. :D Hups, to jsem se zase rozepsala, tak teď jídelníček.

Snídaně: Ovesná kaše
Svačina: 4 mandarinky
Oběd: -
Svačina: -
Večeře: Těstoviny s brokolicí se sýrem

Pití: 1l čaje

Cvičení: 30ti denní výzva
procházka

Váha: ? kg