Prosinec 2013

Jídelníček - 9.12.2013

9. prosince 2013 v 21:51 | Misterioa |  Jídelníček
Ke kamarádce jsem nakonec nejela včera, ale až dneska. Proto jsem se celý víkend neozvala. Navíc pořád blbe blog.

Dneska jsem byla v posilovně, miluju běžecký pás. Věřím, že do Vánoc se na váze objeví na začátku šestka, jen to nepokazit! A má sobotní váha? 71,1 kg. Radost mám.

Pomalu se začínají objevovat problémy. Ani byste nevěřili, jak je každá rodina jiná. Teda, jasně, já vím, že každý má rodinu jinou, ale až takhle. Nechci se moc rozepisovat, jen mi určité věci vážně vadí.

Jídlo

08:00 → Rohlík, suchý salám
16:00 → Rohlík, suchý salám
20:15 → 4 cherry rajčata, kousek papriky

Cvičení

procházka
1,5 hod v posilovně
30ti denní výzva
HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM!

Jídelníček - 6.12.2013

6. prosince 2013 v 23:05 | Misterioa |  Jídelníček
Jak se máte? No... u mě to celkem jde. Zítra nakonec nikam nejedu, kamarádka onemocněla a tak si aspoň přepíšu literaturu. Um, koukala jsem se na poslední zápis, který mám a ten je z 10.10. Vážně jsem nečekala, že jsem tak dlouho zápisy v literatuře nepsala, připadalo mi to jako kdybych přestala psát před 14ti dny.

Domů jsem přijela ve dvě, odpadla mi hodina, a když přišel táta z práce, první, co mi řekl bylo: "Počkej na mamku, půjdeš si s ní koupit pořádné boty!" Má otázka zněla proč a odpověď byla, že je prý potřebuju. Ohh, ano, to nepopírám, potřebovala bych nové zimní boty, ale má další otázka byla něco jako: "Kde se na to vezmou peníze?" Prvně říkal, že se o to nemám starat, ale po chvilce řekl, že vyhrál. Ohh, věděla jsem, že můj táta vsází, ale to odbočuju.
Inu, šla jsem s mámou na boty. Nic jsem si nevybrala. Zkoušela jsem si čtvery, ale všechny byly takové mohutné, divné, neslušely mi a... ta cena! Máma říkala, že si mám vybrat jaké chci, ukazovala i na ty nejdražší, že se jí líbí a že pokud chci, mám si je vzít, ale já nevím... Mám v sobě nejspíš nějaký "blok", který říká: "Nenech mámu, aby ti to koupila, jsou mnohem důležitější věci, co koupit/zaplatit."
Takže jsem řekla, že se kdyžtak pro jedny z těch bot stavím zítra a odešly jsme s mámou z prodejny. I když vím, že asi nestavím, nejsou to přesně mé vysněné boty a nechci, aby má máma dávala za mé boty tolik.

Zítra se vážím, jsem zvědavá, i když po dnešku se bojím, že tam bude nepěkné číslo, teda, neměla jsem nic sladkého či tak, ale měla jsem hoodně jídla, no, podívejte se sami.

Jídlo

08:40 → Chleba s nivou + müsli
10:35 → Chleba s nivou, mandarinka
14:20 → Mandarinka
17:30 → 1 kyselý pásek, 2 malé kousky masa (jakože když krájíte maso, tak dva kousky :D
19:00 → Mandarinka

Cvičení

30ti denní výzva
Procházka
Cvičení

Jídelníček - 5.12.2013

5. prosince 2013 v 19:08 | Misterioa |  Jídelníček
Dneska to stojí za h...., celý dnešní den. V tělocviku jsem se málem rozbrečela, když jsem v pět přišla, tak jsem už nic jíst nechtěla, ale teta nachystala večeři pro všechny. ._. Na toto já zvyklá nejsem, doma jsem měla "volnější režim", jídlo jsem si chystala sama a pokud jsem jíst nechtěla, tak jsem nejdedla. No tak jsem si dala teda jednu celozrnou housku se salátem a paprikou. Ale měla jsem víc pohybu než obvykle, tak snad to nebude taková katastrofa.

Už se vážně těším, až se v sobotu zvážím! Budu ráda, i kdybych měla mít hloupých 71,5 kg, ale šťastnější bych byla za nižší číslo, o tom žádná, ale hlavně ať se to hne dolů a nestojí to pořád na tom a samém čísle. To by mě vážně nasralo.

O víkendu nevím, jak tu budu. V sobotu jedu za tou kamarádkou a v neděli bych se snad mohla ozvat zase večer jak přijedu ke kamarádce a v pátek se snad ozvu. Takže mou váhu čekejte nejspíš v neděli.

Jídlo

09:45 - Půlka tmavé bagety, plátek tvrdého sýru, dva "plátky" papriky + müsli tyčinka
14:30 - Půlka tmavé bagety, plátek tvrdého sýru, dva "plátky" paprika
17:45 - Celozrná houska, salát, půlka papriky

Cvičení

2h tělocviku
cvičení
30ti denní výzva - zadek, břicho
procházka

Jídelníček - 4.12.2013

4. prosince 2013 v 19:16 | Misterioa |  Jídelníček
Vzpomínky jsou ty, které nám ubližují, ale i ty, které nás dělají šťastné.


Skácela jsem se unavená na karimatku, která byla na kamenech.
"Jsi jak sumo," poví máma a já uslyším smích.
Otočím se a spatřím dva kluky, jak se smějí. Slyšeli to. Mohli být tak v mém věku - 11 let.
"Hmmm," zabručím a otočím se tak, abych neviděla na mámu nebo na ty kluky. Zavřu oči a pálí mě slzy, bolí to, ale já vím, že to zaspím....


"Pojď si sednout tady dopředu za ----," řekne učitelka matematiky.
"Já za ní nepůjdu. Nechci za ní jít," protestuje spolužák, zní, jako kdyby se mě štítil. Kvůli tomu, že jsem tlustá?
"Řekla jsem, ať se sem posadíš!" zařve znovu učitelka.
Spolužák už neprotestuje, odejde ze své lavice zezadu a sedne si za mnou dopředu. Hodí si věci na stůl a vyvalí se na židli. Do toho se otáčí dozadu za MÝM kamarádem a oba dva se smějou. Píšou si papírky. A já vím, že o mně.
JAK SE TI SEDÍ S GORILOU? čtu si, co je napsáno na papírku.
Nepřeji si nic jiného, než aby hodina skončila.
Toto opravdu napsal kamarád, kterého znám od narození, se kterým jsem si hrála venku, když jsem byla menší... Toto napsal kluk, se kterým se DOTEĎ bavím! A když není moc lidí poblíž, hraje si na velkého kamaráda? Opravdu? Nemohla a nechtěla jsem tomu uvěřit.
Hodina končí, vybíhám ze třídy a mířím si to na záchodky. Zůstávám tam celou přestávku.


"Stoupni si na váhu!" rozkáže máma.
"Nestoupnu!" protestuju.
"Chci vědět, kolik vážíš." Nedá se odbýt.
Uteču do pokoje a lehnu si do postele. Zakryju se peřinou a vykukuje mi jen hlava. Nechci na váhu. Máma by měla ještě víc řečí, než má teď.
Vletí do pokoje. "Běž na váhu!"
"Nejdu." Začínám vidět rozmazaně, brečím.
Do pokoje přijde i táta. "Musíš mít pořád tolik řečí? Prostě vlez na tu váhu! Však o nic nejde."
O nic nejde? To jako vážně?
DĚLEJ SE SEBOU NĚCO. ZASE JSI PŘIBRALA. NESMĚJÍ SE TI DĚCKA ZE TŘÍDY? VŮBEC SE NEHÝBEŠ. HMM, DOBŘE DĚLÁŠ. Vím, co by máma říkala a já ji nechtěla poslouchat.
"Nejdu!" zařvu a rozbrečím se víc.
"Vlez na tu váhu!" Mému tátovi dochází trpělivost.
Zavrtím hlavou.

(To, co je napsáno nahoře si moc nevšímejte, takové útržky - vzpomínky)

Tak se poslušně hlásím, včera jsem opět nestíhala. Byla jsem s kamarádkou ve městě na trzích, v drogérii a vytisknout si fotky. Volala jsem se sestrou, dívala se na film a domlouvala sobotu. Aww, vážně miluju dny, kdy se nemusím skoro do ničeho učit. Teda, brzy mi to ale jistě skončí, nemám pěkných pár zápisů a mně nezbývá nic jiného, než si to brzy dopsat. Tak snad v pátek jak dojedu domů něco udělám. :D Jooo, Misterioa je blbá a ve škole si nepíše v několika hodinách zápisy.

To, že je 4. prosince snad ani nekomentuju. Vánoce se blíží a já se na ně tak netěším! Vím, že to dopadne zase hrozně. Nemám ani dárky, "haha".

Dneska se celkem držím, teda, když nepočítám toho Bebe Brumíka jablečnýho. Ale já s Gabien na Vánoce budeme mít na začátku 6! Věřím tomu! Držte se všechny!

Jídlo

10:00 - Bebe Brumík jablečný
15:30 - Pomeranč
17:30 - Jogurt: Florian kokosový

Cvičení

cvičení
30ti denní výzva - nohy, břicho

Jídelníček - 2.12.2013

2. prosince 2013 v 19:18 | Misterioa |  Jídelníček
Odmítám uvěřit tomu, že je prosinec. Nejde mi to do hlavy. A jak jsem řekla - nový měsíc, nový začátek. Po dlouhé době jsem se odvážila i vyfotit, tak jsem zvědavá, zda za měsíc uvidím změny!

Nebudu se jinak moc rozepisovat, absolutně nestíhám. Ještě se musím naučit dějepis a průvodcovskou činnost, na kterou jsem se ani nepodívala. Takže se ozvu nejspíš zítra s obsáhlejším článkem. Držte se, my to zvládneme a zhubneme!

A ano, Gabien, naložíme si super dárek pod stromeček! 1 kg za týden není zas tak moc, my to zvládneme. A upřímně... někdy mi ty časy, které byly před prázdninami, chybí... Držme se, musíme se vrátit do starých kolejí!

Btw. rozhodla jsem se, že vám nebudu psát - snídaně etc. ale čas, takže:

Jídlo

06:30 - cerálie s mlékem
10:45 - půlka tmavé bagety, máslo, šunka, paprika
13:30 - půlka tmavé bagety, máslo, šunka, paprika
19:30 - pomeranč

Cvičení

30ti denní výzva - zadek, břicho
Jillian Michaels 6 weeks six pack