Jídelníček - 6.12.2013

6. prosince 2013 v 23:05 | Misterioa |  Jídelníček
Jak se máte? No... u mě to celkem jde. Zítra nakonec nikam nejedu, kamarádka onemocněla a tak si aspoň přepíšu literaturu. Um, koukala jsem se na poslední zápis, který mám a ten je z 10.10. Vážně jsem nečekala, že jsem tak dlouho zápisy v literatuře nepsala, připadalo mi to jako kdybych přestala psát před 14ti dny.

Domů jsem přijela ve dvě, odpadla mi hodina, a když přišel táta z práce, první, co mi řekl bylo: "Počkej na mamku, půjdeš si s ní koupit pořádné boty!" Má otázka zněla proč a odpověď byla, že je prý potřebuju. Ohh, ano, to nepopírám, potřebovala bych nové zimní boty, ale má další otázka byla něco jako: "Kde se na to vezmou peníze?" Prvně říkal, že se o to nemám starat, ale po chvilce řekl, že vyhrál. Ohh, věděla jsem, že můj táta vsází, ale to odbočuju.
Inu, šla jsem s mámou na boty. Nic jsem si nevybrala. Zkoušela jsem si čtvery, ale všechny byly takové mohutné, divné, neslušely mi a... ta cena! Máma říkala, že si mám vybrat jaké chci, ukazovala i na ty nejdražší, že se jí líbí a že pokud chci, mám si je vzít, ale já nevím... Mám v sobě nejspíš nějaký "blok", který říká: "Nenech mámu, aby ti to koupila, jsou mnohem důležitější věci, co koupit/zaplatit."
Takže jsem řekla, že se kdyžtak pro jedny z těch bot stavím zítra a odešly jsme s mámou z prodejny. I když vím, že asi nestavím, nejsou to přesně mé vysněné boty a nechci, aby má máma dávala za mé boty tolik.

Zítra se vážím, jsem zvědavá, i když po dnešku se bojím, že tam bude nepěkné číslo, teda, neměla jsem nic sladkého či tak, ale měla jsem hoodně jídla, no, podívejte se sami.

Jídlo

08:40 → Chleba s nivou + müsli
10:35 → Chleba s nivou, mandarinka
14:20 → Mandarinka
17:30 → 1 kyselý pásek, 2 malé kousky masa (jakože když krájíte maso, tak dva kousky :D
19:00 → Mandarinka

Cvičení

30ti denní výzva
Procházka
Cvičení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 7. prosince 2013 v 15:36 | Reagovat

Tak to mám stejně,nechci aby mi máma kupovala drahé věci,když vím že by to mohla spíš dat někomu jinému ;) jinak nechceš spřátelit? .)

2 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 13. prosince 2013 v 21:47 | Reagovat

docela dost dobře tě chápu... dřív jsme neměli vůbec moc peněz a muselo se všude šetřit a i když má teď táta novou práci a o dost víc peněz a může si dovolit mi koupit dost věcí, vždycky se cítím strašně provinile, když něco chci a kolikrát to radši přestanu chtít... nebo když mi taťka dává peníze, tak i když to jsou jen nějaké drobné a dohromady to moc nedá, tak to nikdy nechci, že se za to můžou koupit důležitější věci... všichni mi vždycky říkají, že jsem blbá, že když mi to taťka sám od sebe dává, tak ať si to vezmu, navíc že jsem jedináček, tak komu by to měl dávat, ale já na to mám prostě jiný názor :DD a jinak krásnej jídelníček jako vždy :333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama