Novinky z mého života

18. ledna 2014 v 0:49 | Misterioa |  Deník
Tak nějak nevím, kde začít. Tolik se toho změnilo, jak v mém osobním životě tak i v hubnutí. Potřebuju pořešit kluky, bez žádného zamlžování, protože to je to, co jsem dělala teď. Neříkala jsem mým kamarádkám vše, ale jen část. Potřebuju u sebe svou nejlepší kamarádku, protože ona je ta, které opravdu říkám vše.

Jsem na sebe naštvaná skrz školu. Nic tam nedělám. Už pěkných pár týdnů. Zápisy nemám, jen pár sešitů si vedu (to už pomalu taky ne). Propisku u mě nehledejte a pokud byste si snad chtěli opsat nějaký zápis, jste na špatné adrese, u mě to fakt nehledejte. Sere mě to, ale pořád se nemůžu dokopat k tomu, abych si ty zápisy začala psát. Jediné, co v hodinách dělám je to, že jsem přilepená na mobilu a píšu si, když mi nejde wifi, spím, přemýšlím a povídám si. Dobře, opomenu španělštinu, angličtinu, dějepis a někdy matiku, protože tam fakt dělám ale jinak to je kaput.

S kluky to je fakt hrozné. Pokaždé narazím jen na toho, který nemá zájem. Ono vlastně, kdo by měl zájem o takovou krávu, která je tlustá, a která se neumí pomalu ani bavit? Nikdo, že jo. Upadám pomalu do "deprese". Nervy mám v prdeli a dneska (včera) jsem sežrala víc jak polovinu čokolády, ale zase, víte co jsem zjistila? Vlastně mi ta čokoláda přestává chutnat. Kde byly ty doby, kdy jsem sežrala jednu na posezení a měla jsem málo? To je dávno pryč - a jsem ráda. Teď jsem si dala kousek a měla jsem dost a pak to cpala už na sílu - nervy fakt v prdeli.

Ale myslím, že tu nejsem kvůli tomu, abych si vylívala své srdíčko, ale kvůli hubnutí.
Jak to se mnou vypadá?

Abych pravdu řekla - na Vánoce se mi fakt nepovedlo dát váhu tak, aby tam byla na začátku šestka. A vlastně jsem se na Vánoce moc nehlídala.
"Od Nového roku to dám zase do pořádku." To byly má slova.
Navíc jsem měla plán - začít jíst zdravě, pravidelně.
Vydržela jsem to týden, mooc vtipné, nemyslíte? Výsledky totiž žádné a já výsledky potřebuju, aspoň malé.
Tak pomalu znovu najíždím na starý režim. Ale teď už moc zase necvičím, ale chci, hrozně moc chci. V létě totiž budu mít fakt perfektní postavu, věřím tomu! Jen se už nevzdávat.
A má váha? Minulý víkend v neděli jsem měla 71,3kg. Po tomto týdnu nemám ponětí, zvážím se dneska ráno, doufám, že to moc nestouplo nahoru.
Hodlám sem psát častěji, omlouvám se, že jsem se tak moc dlouho neozvala, ale neměla jsem náladu a to jídlo fakt nevypadalo moc okay.

Takže - vzhůru do boje.
Btw. za 10 dní mám narozeniny, to taak utíká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabien Gabien | Web | 18. ledna 2014 v 22:55 | Reagovat

Vítám tě zpět spřízněná duše! A můžu jen říct, že ti opět závidím tvou váhu. Já mám vždy jojo efekty jak prase. Tobě se to aspoň drží do těch 73 KG- já jsem jak na houpačce. Držím ti palce v hubnutí a teda i ve škole. A musím ti napsat, i když vím, že to úplně nechceš slyšet , že na hubnutí nebo na kluky budeš mít ještě celý svůj život, ale opravdu málokdo se vrátí ještě do školy, když to v během řádného studia pos... A proto tě prosím,i když s námi teď třeba zrovna nebudeš hubnout, tak na tu školu fakt ne kašli, protože to pro tebe může pak mít fakt důsledky do konce života. Dnes už to můžu celkem hodnotit a musím říct, že valná většina spolužáků ze základky se pohybuje s platem kolem 10 000 Kč, z gymplu pak už kolem 20 000 Kč a z vejšky už to na 20 000 Kč začíná a jde to vejš. A kupodivu s tím i dost souvisí ti kluci. Málokterá spolužačka z vejšky má doma nulu... Atd. Nechci moralizovat, ale mám tě ráda a bylo by mi líto, kdybys svůj život takhle zahodila jenom proto, že se ti zrovna nechce. Tak jestli můžu prosit seber se a makej!!! Uvidíš, že to tím pádem jednou těm kra vám, který jsi na základce tak nesnášela natřeš! I já teď jezdím na jedno školení, kde mne na konci čeká závěrečná práce, její obhajoba a pak zkouška v podstatě ze zákonů, ale je to pro mne zase kariérní postup a zhruba 5000 Kč měsíčně víc. Takže i když se mi nechce a věř mi, že se mi kolikrát hodně nechce, když přijdu z práce, jdu vařit večeři, dělám s kluka ma úkoly a zkouším je, pak vyperu, úmeju nádobí, připravím svačiny na druhý den, je 8 večer a já se jdu místo odpočinku šrotit, ale stále si říkám- ano, dělám to proto, abych byla lepší jak všichni ostatní, kteří jen na vše nadávají a přitom neudělají nic navíc, aby se měli líp. Promiň ty chybky, píšu na i-padu a háže mi to furt nějaký před nastavený slova. Doufám, ze jsem tě moc ne naštvala, ale naopak nakopla s tou školou zahejbat jinak. Mám tě fakt ráda, proto píšu i nepříjemný věci. Gabien

2 gabien gabien | Web | 20. ledna 2014 v 7:53 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi mne pochopila, co jsem tím chtěla říct a držím palce v novém elánu do boje se vzděláním!!!

3 ♡ HeLLo ♡ ♡ HeLLo ♡ | Web | 24. ledna 2014 v 20:02 | Reagovat

naprosto chápu, že jsi neměla náladu psát :), ale jsem ráda, že už jsi zpět :3 a s těma klukama to mám podobně ://, taky vždycky narazím jen na někoho, kdo opravdu nemá zájem :(, ale taky kdo by o mě mohl mít zájem že o.O ? a vlastně to mám podobně i s tou školou, teda vlastně to tak mám jen v chemii a fyzice, ale absolutně ty předměty nemám ráda a nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych začala psát zápisy.. jinak je docela logické, že přes Vánoce jsi nehubla, to by byl přímo nadlický výkon :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama