Únor 2014

Jídelníček - 10.2.2014

10. února 2014 v 21:32 | Misterioa |  Jídelníček
Zdravím, tak jak jsem slíbila, hlasím se s jídelníčkem. Ode dneška vážně začínám, takže žádné polevování! Byla jsem opět v posilovně a dneska jsem si dala pořádně do těla! Mám ze sebe dobrý pocit, snad mi to tak půjde i nadále. Jinak, jak jsem psala minule, obědy tento měsíc nemám, protože jsem si je nezaplatila.

Minulý týden byl fakt, co se týče jídla, hrozný. Takže to napravuju a můj cíl je jasný. 1.7.2014 budu mít na váze 60 kg. Když jsem to dneska říkala kamarádce, u které bydlím, říkala, že to je moc. Že si mě nedokáže představit hubenou, ale já všem ukážu! Že teď mám normální postavu a že mi to tak sluší. Joo, taky by se mi to mluvilo, kdybych měla 49 kg jak ona. :)

Jinak mě štvou ty rohlíky, ale jela jsem do školy zase až dneska, tak mi dala máma na sváču dva rohlíku, ale zase si říkám, že to není tak špatné, když jsem neměla oběd.

Jídlo

07:25 → rohlík, salám
12:35 → rohlík, salám
15:15 → müsli s mlékem
20:30 → jogurt (po posilovně, jinak bych si nedávala nic)

Cvičení

2 hodiny v posilovně
chůze

Váha: -- kg

OMLOUVÁM SE

7. února 2014 v 0:59 | Misterioa |  Deník
Ahoj, vážně se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozvala, ale nechtěla jsem psát, protože jsem většinu času jedla jak prase. :X Fuj. A co je u mě nového? Noo, oslavila jsem narozeniny. Sladkých 16, haha. S kluky to je pořád to samé a pokud jsem říkala, že nemá zájem, tak teď nemá zájem na 99%. Dávám sobě poslední naději, pokud to bude stejné, už se nebudu snažit a budu se snažit jít dál.

Co dalšího? Tento týden jsem nešla do školy. Jeli na lyžák, já nejela a celou neděli přemýšlela, zda do školy jít nebo ne. Skončilo to u: "V pondělí nepůjdu, ale v úterý už jo." a v úterý to pak bylo: "Kašlu na to, zůstanu doma celý týden." A asi to byla chyba. Pohádala jsem se jak se ségrou, tak s mámou i s tátou. Víte, od té doby, co prostě jezdím jen na víkendy a jsem na střední, změnila jsem se. Vím to. A ví to i oni. Jen pro ně to je asi špatně, protože jsem se změnila v tom, že řeknu to, co si myslím, nenechám si už srát na hlavu a pořád ustupovat... Zase jsem si vyslechla, jak si myslím, že jsem sežrala půlku světa - už vím, z čeho jsem tak tlustá, když sežeru půlku světa :D - nebo že mi narostl hřebínek (respektive - jsi namyšlená, moc si o sobě myslíš, spadni na zem). Joo, kdyby tak věděli, jak nízké sebevědomí mám, a když mi toto říkají, asi se fakt začnu chovat jak namyšlená kráva, aby věděli, co to teprve NAMYŠLENOST a POVYŠOVÁNÍ znamená.

Už se těším na příští týden, protože to si teprve dám do těla. Žádné flákání! Doma to moc nejde, ale snažím se. Takže čekejte jídelníčky až příští týden. Navíc jsem se nezaplatila obědy na únor, tak o jídlo méně.
Papa, zase se ozvu. :-*